خبر
دانش فنی   خودرو  

کروز با بومی‌سازی فناوری‌های ارزبر صنعت موتور در نمایشگاه بین المللی موتور تهران حضور خواهد یافت

می متالز - کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران از سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۸ به مدت سه روز فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش می متالز، کروز محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری‌های ارزبر صنعت موتور بومی‌سازی کرده است، در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی موتور تهران در سالن شرکت ساپکو از ۲۹ بهمن ماه به مدت سه روز برای علاقه‌مندان به صنعت خودرو به نمایش می‌گذارد.

کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران از سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۸ به مدت سه روز فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارد.


شرکت صنایع تولیدی کروز به منظور عرضه محصولات جدید، افزایش سطح داخلی‌سازی قطعات، نمایش محصولات بومی‌سازی شده و کمک به رونق تولید در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی موتور تهران و یازدهمین همایش بین‌المللی موتور‌های درون سوز و نفت حضور خواهد یافت.

امروزه تقاضای روزافزون استفاده از وسایل نقلیه، منابع محدود سوخت¬‌های فسیلی و افزایش آلاینده¬‌های زیست‌محیطی موجب شده تا کروز تلاش¬‌های گسترده‌¬ای در عرصة بهبود عملکرد قوای محرکه و موتور‌های درونسوز انجام دهد.

این شرکت به منظور ارتقاء عملکرد و بهبود مشخصه‌های زیست‌محیطی موتور‌های درونسوز با همت مهندسان و متخصصان خود و دانشگاه‌های کشور تلاش‌هایی جهت بکارگیری دانش‌های نوین و فناوری‌های پیشرفته در حوزه موتور‌های درونسوز انجام داده است.

کروز در این نمایشگاه محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری‌های ارزبر صنعت موتور بومی سازی کرده است، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

کروز در هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران از ۲۹ بهمن لغایت یکم اسفند ماه سال جاری به مدت ۳ روز در سالن شرکت ساپکو پذیرای علاقه‌مندان این صنعت خواهد بود. بازدیدکنندگان می‌توانند در ۲ روز نخست این نمایشگاه از ساعت ۸ الی ۱۸ و در روز پایانی از ساعت ۸ الی ۱۲ به غرفه این شرکت مراجعه نمایند.

کد خبر: 85747
تاریخ: 1398/11/28 - 23:22
منبع: بورس نیوز

کروز  ساپکو  بومی‌سازی  صنعت موتور 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بومی‌سازی ریل معدن به همت صنعتگران ذوب آهن اصفهان

می متالز - با بومی سازی ریل معدن تیپ R18 در ذوب آهن اصفهان، دیگر نیازی به واردات این محصول به کشور نیست.
 

رشد نتایج کیفی کروز در سالی که گذشت

می متالز - شرکت صنایع تولیدی کروز در سال گذشته با همت ۱۲ هزار پرسنل خود نتایج کیفی بسیار مطلوبی بدست آورد.
 مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز تاکید کرد:

کروز با "جهش تولید" آماده کمک رسانی به خودروسازان

می متالز - نادر سخا مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز ضمن تبریک سال نو، با اشاره به نامگذاری سال 99 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال "جهش تولید" گفت: ما در کروز با همت 12هزار نفر از متخصصان و مهندسان خود سعی بر آن داریم تا با افزایش تولیدات با کیفیت در داخل و جهش تولید، تحریم ها را شکست دهیم وبر مشکلات بومی سازی و تامین قطعات مورد نیاز صنعت خودروسازی غلبه کنیم.
 

کاهش ۱۵۱ میلیون یورویی ارزبری با داخلی‌سازی ۱۰۳ قطعه در سال ۹۹

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو برنامه خودکفایی در تولید ۱۰۳ قطعه به صورت خودکفایی در خرید خارجی سازندگان و ساپکو را در دستور کار قرار داده و با تحقق آن در سال ۹۹، به میزان ۱۵۱میلیون یورو کاهش ارزبری را به ثبت خواهد رساند.
 

بومی‌سازی ریل معدن توسط «ذوب» | صادرات به بازارهای جهانی

می متالز - با بومی سازی ریل معدن تیپR۱۸ در ذوب آهن اصفهان، دیگر نیازی به واردات این محصول به کشور نیست.
 در "کروز" اتفاق افتاد:

بیش از یک میلیون دسته سیم در سال گذشته

می متالز - شرکت صنایع تولیدی کروز در سال گذشته روزانه بیش از 3000 دسته سیم جهت برآورده کردن تعهدات خود به خودروسازان تولید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما