خبر
نفت  

صادرات نفت عربستان ثابت ماند

می متالز - صادرات نفت عربستان در پی برداشت این کشور از ذخیره‌سازی‌های خود، ثابت باقی ماند.

به گزارش می متالز، آمارهای رسمی مؤسسه جودی دیروز (دوشنبه، ۲۸ بهمن‌ماه) نشان داد عربستان که بزرگ‌ترین صادرکننده نفت در جهان است، صادرات نفت خود را در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی، نزدیک به رقم چشمگیر ۹ میلیون و ۳۷۰ بشکه در روز نگه داشت.

عربستان با استفاده از ذخیره‌سازی نفت توانست صادرات نفت خود را در سطح یادشده نگه دارد.

این در حالی است که تولید نفت عربستان در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی به ۹ میلیون و ۵۹۰ هزار بشکه در روز کاهش یافته بود. تولید نفت عربستان در ماه نوامبر این سال، به بالاترین حد ۱۱ ماه پیش از آن، یعنی 9 میلیون و 890 هزار بشکه در روز رسیده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آمار ضعیف تولیدات چین، قیمت نفت را منفی کرد

می متالز - قیمت نفت در معاملات امروز با کاهش همراه شد و هر بشکه نفت برنت به ۶۱ دلار و ۵۲ سنت رسید.
 با قطع نیمی از صادرات نفت عربستان

قیمت نفت به ۷۲ دلار نزدیک شد

می متالز - قیمت نفت برنت در پی قطع نیمی از صادرات نفت عربستان افزایش بیش از ۱۹ درصدی را برای نخستین بار از ژانویه ۱۹۹۱ میلادی در طول یک روز تجربه کرد و به بالاترین حد در چهار ماه گذشته رسید.
 

آغاز توازن بازار با وجود قیمت پایین نفت

می متالز - مصرف جهانی نفت با بیشترین شتاب در پنج سال اخیر در حال کاهش است، زیرا فعالیت تولیدی و جریان تجاری در جهان و همچنین تولید خودرو، در حال کاهش است.
 

کاهش شدید و سریع صادرات نفت عربستان سعودی به آمریکا

می متالز - عربستان سعودی صادرات نفت خود به پالایشگاه‌های واقع در خلیج آمریکا، که بزرگترین مرکز پالایشگاهی جهان است، به کمتر از نصف سال گذشته، کاهش داده است و حتی ممکن است به زودی صادرت متوقف شود.
 

صادرات نفت عربستان رکورد زد

می متالز - جدیدترین آمار سازمان JODI‌ نشان داد که صادرات نفت عربستان سعودی در ماه نوامبر به بالاترین حجم در دو سال گذشته رسید.
 اسپوتنیک:

عربستان صادرات نفت به آمریکا را کاهش می‌دهد

می متالز - منابع آگاه اعلام کردند دولت عربستان قصد دارد در قالب توافق اخیر کاهش عرضه به بازار جهانی صادرات نفت به آمریکا را کاهش دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما