خبر
نفت  

تداوم سوخت‌رسانی در منطقه میاندوآب در پی بارش سنگین برف

می متالز - مدیر منطقه میاندوآب شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در پی بارش‌ سنگین برف و تداوم دمای سرد زیر صفر درجه در منطقه میاندوآب، تامین سوخت برای مناطق سخت‌گذر و مجاری عرضه با قوت تمام ادامه دارد.

به گزارش می متالز، سید جواد فیض‌حسینی افزود: با تلاش شبانه‌روزی همکاران بخش عملیاتی و ستادی و نواحی تابع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، عملیات سوخت‌رسانی به مناطق سخت‌گذر، سردسیر کوهستانی و مجاری عرضه فرآورده‌های نفتی، با توجه به بارش شدید برف به‌صورت مستمر تامین و توزیع می‌شود.

وی تاکید کرد: به‌منظور تأمین و ذخیره‌سازی به‌موقع نفت سفید نقاط کوهستانی و روستاهای سخت‌گذر جنوب استان آذربایجان غربی، از ابتدای امسال بیش از ۹۰ درصد از کل سهمیه نفت سفید مورد نیاز سوخت زمستانی خانوارهای شهری و روستایی جنوب استان آذربایجان غربی توزیع و اطلاع‌رسانی لازم درباره دریافت سوخت نفت سفید خانوارها در هشت شهرستان تحت پوشش این منطقه انجام شده است.

مدیر منطقه میاندوآب شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: تمهیدات و تدابیر لازم برای توزیع به‌موقع نفت سفید با توجه به برودت هوای سرد پیش‌بینی شده است و مراکز تأمین و مجاری توزیع نفت سفید آماده خدمت‌رسانی در شرایط سخت و سرمای طولانی هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با اشاره به وجود ۶۹ هزار مصرف‌کننده خانوار نفت‌سوز در سطح منطقه بر اهمیت و نقش مقامات محلی از جمله بخشداری‌ها، دهیاری‌ها و شوراهای روستایی درباره اطلاع رسانی و ذخیره‌سازی به‌موقع فرآورده نفت سفید حرارتی موردنیاز خانوارهای روستایی تاکید کرد و گفت: با همکاری اداره‌های ذی‌ربط ذخیره‌سازی نفت سفید حرارتی در حد مطلوب است و هیچ نگرانی در این زمینه برای خانوارها در صورت ادامه بارش‌ها و حاکم شدن هوای سرد در جنوب استان آذربایجان غربی وجود ندارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عملیات توزیع سوخت بدون وقفه و شبانه‌روزی انجام می‌شود

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جایگاه‌های عرضه سوخت طبق دستورالعمل‌های ابلاغی باید عملیات توزیع سوخت را به‌صورت ایمن، پایدار و شبانه‌روزی (۲۴ساعته) و بدون وقفه به انجام رسانند.
 کارکنان جایگاه‌های عرضه سوخت در خط مقدم مبارزه با کرونا

میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ۶۸ میلیون لیتر رسید

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از کاهش میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به ۶۸ میلیون لیتر هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا و کاهش ترددهای درون و برون‌شهری خبر داد.
 

جایگاه‌های عرضه سوخت روزانه ضدعفونی می‌شود

می متالز - جایگاه‌های عرضه سوخت به‌ویژه در مناطق پرخطر کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، روزانه ضدعفونی می‌شود.
 شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

برنامه‌ای برای تعطیلی جایگاه‌های سوخت وجود ندارد

می متالز - روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شایعه تعطیلی جایگاه‌های سی‌ان‌جی را تکذیب و اعلام کرد: عملیات توزیع سوخت به صورت شبانه‌روزی و طبق روال گذشته ادامه دارد و هیچ برنامه‌ای مبنی بر تعطیلی جایگاه‌های سوخت در کشور وجود ندارد.
 

اعلام سهمیه جدید نفت‌ سفید برای خانوارهای فاقد گاز در منطقه چالوس

می متالز - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از اعلام سهمیه جدید نفت سفید برای خانوارهای فاقد گاز طبیعی در غرب استان مازندران خبر داد.
 

افزایش ۱۵ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه خراسان شمالی

می متالز - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: با جایگزینی گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی)، در مصرف بیش از ۹ میلیون لیتر بنزین صرفه‌جویی شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما