خبر
بورس و سهام   بانک ها   مسکن و ساختمان  

«وشهر»‌ دوباره مزایده املاک دارد

می متالز - بانک شهر از برگزاری مزایده دوباره 300 ملک خود خبر داد.

به گزارش می متالز، بانک شهر اعلام کرد: برگزاري مزايده را دوباره تکرار می کند. موضوع مزایده هم فروش 300 رقبه از املاک مازاد بانک شهر با شرایط نقد، نقد واقساط و اجاره به شرط تملیک است.

کد خبر: 86109
تاریخ: 1398/11/30 - 22:43
منبع: دنیای بورس

بانک شهر  وشهر  املاک مازاد بانک شهر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات کالای غیرنفتی از استان بوشهر ۱۹ درصد افزایش یافت

می متالز - مدیرکل گمرک استان بوشهر از صادرات ۲۳ میلیون تن کالا بدون احتساب میعانات گازی از گمرکات استان بوشهر در سال قبل خبرداد و گفت: این میزان صادرات غیرنفتی نسبت به سال ماقبل آن ۱۹ درصد افزایش یافته است.
 

۱۰۰ هزار ماسک در اختیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفت

می متالز - مدیرکل گمرک استان بوشهر گفت: با همکاری سازمان اموال تملیکی استان بوشهر ۱۰۰ هزار ماسک، ۱۲ دستگاه تب‌سنج و ۴ هزار لیتر الکل در راستای مقابله با ویروس کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفت.
 

توقف سر راه طبیعت ممنوع! زور طبیعت از انسان بیشتر است

می‌متالز - به مناسبت روز جهانی آب و تغییر اقلیم، یا به مناسبت سالگرد سیل و زمین لغزش، امسال هم بارش بهاره در راه است، جریان های جنوبی تقویت شده و شاید سومین سال پیاپی است که در برخی مناطق استان بوشهر در یک روز به اندازه یک سال باران می‌بارد.
 

ثبت سفارش واردات کالا‌های بهداشتی تسریع شد

می متالز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ثبت سفارش واردات کالا‌های بهداشتی در این استان تسریع شد.
 

قدردانی استاندار بوشهر از وزیر نفت برای مبارزه با کرونا در پارس جنوبی

می متالز - استاندار بوشهر از وزیر نفت برای همکاری به‌منظور مقابله با ویروس کرونا در منطقه پارس جنوبی تشکر و قدردانی کرد.
 معاون مالی و اقتصادی بانک شهر اعلام کرد:

تنها راهکار بانک شهر برای استفاده تجدید ارزیابی دارایی و خروج از زیان

می متالز - معاون مالی و اقتصادی بانک شهر باتوجه به محدودیت های مورد تاکید بانک مرکزی درباره چگونگی افزایش سرمایه بانک ها از محل دارایی های ثابت از تنها راهکار خروج از زیان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما