خبر
بورس و سهام  

درخواست توقف عرضه‌های اولیه و تعطیلی تالار‌های اختصاصی به دلیل شیوع کرونا

می متالز - دبیرکل کانون کارگزاران بورس از رئیس سازمان بورس خواست به دلیل شیوع سریع کرونا، عرضه های اولیه و صدور کد جدید معاملاتی متوقف و تالارهای اختصاصی تعطیل شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تداوم افت قیمت‌ محصولات پتروشیمی در ماه آوریل

می متالز - در پی شتاب گرفتن شیوع ویروس کرونا و اعمال اقدام‌های پیشگیرانه و ادامه قرنطینه در بیشتر کشورهای جهان، قیمت محصولات پتروشیمی در ماه آوریل با افت روبه‌رو خواهد بود.
 عضو هیات مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم ایران:

شوک بازارهای جهانی به بازار داخلی رسید

می متالز - شیوع ویروس کرونا در سه ماه گذشته بر زندگی و اقتصاد جهان تأثیرات زیادی گذاشته است و اکثر بازارها و معاملات جهانی را با رکود و ایستایی مواجه کرده است.
 

آخرین وضعیت مرزهای ایران با همسایگان

می متالز - شیوع ویروس کرونا در جهان، دامن‌گیر تجارت خارجی بسیاری از کشورها شده است به‌گونه‌ای‌که مرزهای هوایی، زمینی و دریایی تحت‌تاثیر این ویروس قرار گرفته و ورود و خروج کالا با مشکل مواجه شده است.
 سه نوع مراقبت از تولید مطالبه شد

برنامه فعالیت ۷۱ کسب‌وکار

می متالز - وضعیت فعالیت ۷۱رسته تعیین‌تکلیف شد. نحوه برنامه‌ریزی به‌گونه‌ای است که تا اطلاع ثانوی ۶صنف در حوزه‌های «مواد غذایی» و «حمل‌ و نقل» به‌طور کامل امکان فعالیت دارند؛ ۱۶صنف به صورت نیمه‌وقت و ۴۹صنف هم تعطیل هستند. در این میان، فعالان اقتصادی معتقدند اگر دولت انتظار دارد بخش تولید نه‌تنها مانند قبل از همه‌گیری کرونا، بلکه بیش از گذشته فعالیت کند، این کار فقط به‌صورت دستوری قابل اجرا نیست و تولید به سه نوع مراقبت نیاز دارد.
 شهردار تهران در «گاردین» هشدار داد

پیامد تحریم‌ها برای شهرهای جهان

می متالز - شهردار تهران با انتشار یادداشتی در روزنامه گاردین تحت عنوان «تحریم‌ها مبارزه ایران علیه ویروس کرونا را فلج کرده است»، نسبت به پیامد جهانی تحریم‌های آمریکا، خطاب به همه دولت‌ها هشدار داد.
 

تگزاس آمریکا برای همراهی با اوپک تولید نفت را کاهش می‌دهد

می متالز - اگر رئیس جمهور آمریکا با تولیدکنندگان جهانی نفت در مورد کاهش تولید به توافق برسد تگزاس تولید نفت خود را پایین می آورد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما