خبر
آهن و فولاد  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تاکید کرد:

تولید ریل ملی در ذوب آهن، افتخاری بزرگ

می متالز - سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دوشنبه ۵ اسفند ماه در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه توانایی‌های فنی مهندسی ایران با محوریت رونق تولید با دستاورد‌های این شرکت آشنا شد.

به گزارش می متالز، وی ابراز خرسندی از تولید ریل ملی به عنوان یک افتخار بزرگ، گفت: تولید این محصول استراتژیک با طراحی و پیچیدگی‌های خاصی که دارد، کار بسیار بزرگی است که کارشناسان و متخصصین کشورمان توانستند برای اولین بار آن را تولید نمایند.

وی از مجاهدت و همکاری همه تلاشگران جبهه صنعت در ذوب آهن اصفهان که توانسته اند در راستای بومی سازی و تولید دانش گام بردارند قدردانی نمود و اظهار امیدواری کرد که این حرکت‌های جهادی با جدیت بیشتر دنبال شود.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به طور ویژه از غرفه ذوب آهن اصفهان و نمونه ریل تولید شده در این شرکت بازدید نمود و مرتضی شیرین پرور مدیر تحقیق و توسعه در خصوص چگونگی تولید و توانمندی‌های ذوب آهن اصفهان در راستای تولید انواع ریل و به کارگیری آن در خطوط ریلی کشور مطالبی را ارائه نمود.

کد خبر: 86706
تاریخ: 1398/12/05 - 18:34
منبع: بورس نیوز

ذوب آهن اصفهان  ریل  سورنا ستاری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به همت شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان صورت می گیرد:

پیشرفت 30 درصدی پروژه بازسازی و بهینه سازی ديگ بخار شماره 4 نيروگاه مركزی

می متالز - ديگ های بخار نيروگاه مركزی در اوایل دهه ۵۰ با ظرفيت اسمی تولید بخار ۷۵ تن بر ساعت و با فشار ۴۰ اتمسفر و درجه حرارت ۴۳۰ درجه سانتی گراد راه اندازی شدند.
 

رکورد شکنی ۲۰ هزار واحدی رشد شاخص بورس

می متالز - از میان ۳۱۶ نماد مثبت و ۳۵ نماد منفی امروز بورس، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، بانک ملت، گروه مپنا، معدنی و صنعتی گل گهر و پتروشیمی پارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بازار داشتند.
 

بارگیری ریلی کنسانتره سنگ آهن برای نخستین بار از زنجان

می متالز - مدیر کل راه آهن منطقه شمالغرب کشور از بارگیری محموله کنسانتره سنگ اهن از ایستگاه ریلی سلطانیه خبرداد و گفت: برای نخستین بار این بار بارگیری می شود.
 منصور یزدی زاده خبر داد:

ذوب آهن در صادرات و درآمدزایی رکورد زد/ نوسان‌گیران در این بازار بورس جولان می دهند/ دولت نیاز سنگ آهن ذوب آهن را تامین کند

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: با وجود کمبود شدید مواد اولیه، نقدینگی و شیوع بیماری کرونا، ذوب آهن اصفهان موفق به ثبت رکورد در تولید، فروش و صادرات در سال 98 شد.
 خواسته مادرصنعت ایران برای جهش تولید

درخواست ذوب آهن از دولت براب تأمین هفت میلیون سنگ آهن

می متالز - حمایت دولت در تأمین هفت میلیون تن سنگ آهن ذوب آهن اصفهان، جهش تولید در این شرکت را رقم می زند.
 

رشد 51 درصدی درآمد ذوب آهن در سال 98 از محل فروش محصولات/ درآمد 108 هزار میلیارد ریالی ذوب در سالی که گذشت

می متالز - ذوب آهن اصفهان با نماد ذوب و با سرمایه ثبت شده 61 هزار و 503 میلیارد و 539 میلیون ریال در سال مالی 98 مبلغ 108 هزار و 599 میلیارد ریال درآمد از محل فروش محصولات خود شد که 11 هزار و 373 میلیارد ریال آن مربوط به اسفند ماه می باشد و درمجموع این رشد ناشی از بهبود نرخ‌ها در کنار رشد مقداری فروش بود. بیشتر این درآمد از محل فروش شمش، تیرآهن و میلگرد است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما