خبر
آلومینیوم  
ایمیدرو به فراخوان گذاشت:

انتخاب مشاور برای انجام مطالعات طرح جامع آلومینیوم

می متالز - ایمیدرو ارزیابی کیفی انتخاب مشاور مطالعات طرح جامع آلومینیوم کشور را به فراخوان گذاشت.

به گزارش می متالز، ایمیدرو در نظر دارد براساس بند 38 تصویب نامه ستاد اقتصاد مقاومتی و نقشه راه معدن و صنایع معدنی به منظور سیاست گذاری و تبیین استراتژی های کلان در حوزه آلومینیوم با هدف رفع چالش های موجود و ارتقای جایگاه این صنعت، نسبت به ارزیابی کیفی مشاوران واجد شرایط از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اقدام کند.

 

مهلت دریافت و تسلیم اسناد

مهلت دریافت اسناد ارزیابی کیفی از سامانه، از زمان انتشار آگهی روزنامه تا ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 15 اسفند 98 از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir است. مهلت ارائه پیشنهاد و محل تسلیم اسناد ارزیابی کیفی، تا پایان وقت اداری (ساعت16) روز دوشنبه مورخ 26 اسفند 98 به آدرس سامانه تدارکات الکترونیک دولت است.

 

زمان گشایش پاکت ها

زمان گشایش پاکت های ارزیابی کیفی نیز ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 27 اسفند 98 در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 41934-021 تماس بگیرید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو:

اعطای مشوق های صادراتی راه گذر از تحریم و کرونا

می متالز - مدیراقتصادی وتوسعه سرمایه گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) معتقد است: امروز در شرایط تحریم و مساله کرونا که واحدهای تولیدی تحت تاثیر قرار می گیرند، یکی از گزینه های پیش رو اعطای مشوق های صادراتی به ویژه در بخش معدن و صنایع معدنی به عنوان جایگزین نفت است.
 

درخواست زغال سنگی‌ها برای جلب حمایت دولت از معدن‌کاران

می متالز - انجمن زغال سنگ در مکاتباتی با معاون وزیر صنعت و رئیس ایمیدرو، حمایت مالی و بیمه ای دولت از معدن‌کاران زغال سنگی کشور را خواستار شد.
 

داستان بوکسیت و آلومینیوم در ایران، جهت ثبت در تاریخ!

می متالز - آلومینیوم از صنایع معدنی است که برق (انرژی) در قیمت تمام شده آن نقش بالایی دارد، به‌همین دلیل است که امارات و عربستان فعلا جزو بزرگترین تولید کنندگان دنیا هستند.
 

حمایت 136 میلیارد تومانی معادن برای مقابله با کرونا

می متالز - مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از جمع آوری مبلغ ۱۳۶ میلیارد تومان کمک بلاعوض برای مقابله با شیوع کرونا در چارچوب مسئولیت اجتماعی بخش معدن و صنایع معدنی خبر داد.
 به روایت وزارت صنعت:

سهم ۲۵ درصدی بخش معدن از اجرای طرح‌های وزارت صنعت

می متالز - وزارت صعنت، معدن و تجارت آمار داد در دوره ۱۱ ماهه پارسال (منتهی به بهمن) از مجموع ۱۰۴ طرح مهم راه‌اندازی شده، بخش معدن و صنایع معدنی سهم حدود ۲۵ درصدی را به خود اختصاص داده است.
 رییس خانه معدن:

احیای معادن کوچک همسو با جهش تولید دنبال می‌شود

می متالز - رییس خانه معدن ایران گفت: یکی از دستاوردهای پارسال در بخش معدن، موضوع احیای معادن کوچک مقیاس بود که امسال هم همسو با برنامه جهش تولید دنبال خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما