خبر
برق   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  

بومی سازی ۲۰ قطعه مهم موتور مولد برق کاتر پیلار در ایتکو

می متالز - شرکت توربین توان گستر ایرانیان (ایتکو) موفق شد ۲۰ قطعه مهم موتور مولد برق کاتر پیلار ۳۵۲۰ را بومی سازی کند .

به گزارش می متالز، شرکت ایتکو در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی و بومی سازی قطعات موتورهای نیروگاهی، اقدام به طراحی و تولید قطعات موتورهای نیروگاهی خصوصا موتورهای کاتر پیلار ۳۵۲۰ کرده است.

تامین این قطعات بدلیل تحریم آمریکا در داخل و خارج کشور دشوار است و با هزینه های چند برابری امکان پذیر است.

برخی از موتور های مولد برق کاترپیلار داخل کشور بدلیل کمبود قطعه متوف می باشند. ایتکو با توجه به دانشی که در طراحی، احداث، راه اندازی، اورهال، تامین و تولید قطعات نیروگاه های تولید پراکنده دارد برای تامین نیازهای نیروگاهی شرکت های دارنده موتورهای مولد برق مقیاس کوچک اعلام آمادگی می کند.

ایتکو اطلاعات ارزشمندی از قطعات موتورهای نیروگاهی بویژه موتور کاتر پیلار را گردآوری کرده است که این شرکت را برای طراحی و تولید قطعات یادشده در کوتاه ترین زمان ممکن توانمند می سازد.

ایتکو تا کنون بسیاری از قطعات مورد نیاز نیروگاه های تحت مدیریت خود را بومی سازی کرده و در موتورهای نیروگاهی خود نیز از آن ها استفاده کرده است که آزمون های تئوریک و عملیاتی را با موفقیت پشت سرگذاشته است.

برخی از قطعات داخلی سازی شده عبارتند از: کوپلینگ، ایمپلر و رینگ نازل توربوشارژر، سنسور اندزه گیری دما، ترانسفورمر، هیتر جکت واتر، بیلوز خروجی دود، لرزه گیر آب، انواع واشر سر سیلندر، سیل های آب بند، تسمه کوپلینگ موتور و قطعات دیگری که در بخش های داغ و سرد موتور کار برد دارد.

مهندسی معکوس، طراحی، تهیه نقشه، تامین مواد، تست های تئوریک و کاربردی و ساخت تمامی این قطعات توسط مهندسان شرکت توربین توان گستر ایرانیان در داخل کشور انجام شده است و آماده عرضه به متقاضیان می باشد. کلیه قطعات تولیدی روی موتور های مولد برق کاتر پیلار تست شده که آزمایش های آن تماما موفقیت آمیز بوده است.

علاقمندان به تامین قطعات موتور های کاتر پیلار می توانند با شماره تلفن ۲ – ۴۴۶۹۹۱۲۰ واحد بازرگانی شرکت توربین توان گستر ایرانیان تماس بگیرند و اطلاعات مورد نیاز خود را اخذ کنند .

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خطر توقف تجارت نفت ونزوئلا جدی شد

می متالز - حریم‌های آمریکا علیه زیرمجموعه شرکت روس‌نفت ممکن است توانایی ونزوئلا را دچار مشکل جدی کرده و منبع اصلی درآمد این کشور را فلج کند.
 مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان:

تحریم آمریکا تاثیری در اهداف ما ندارد/ راه اندازی اولین خط اختصاصی هوایی اصفهان با مدیریت فولاد مبارکه

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: تحریم های آمریکا در روند تولید و توسعه فولاد مبارکه تاثیر ندارد و درصدد هستیم با توان بیشتر به کار ادامه دهیم.
 معمار تحریم‌های ایران در دوره اوباما از بی‌اثری گام‌های جدید ترامپ علیه ایران خبر داد

شبکه نفوذناپذیر فروش نفت

می متالز - در روزهای پایانی هفته گذشته خزانه‌داری آمریکا از تحریم دو شخص و شش شرکت مستقر در دبی، شانگهای و هنگ‌کنگ خبر داد.
 زنگنه از نقش نفت شیل در تحولات سیاسی پرده برداشت

انگیزه پنهان تحریم آمریکایی

می متالز - «یکی از انگیزه‌های آمریکا برای تحریم صادرات نفت ایران، جا باز کردن برای نفت خود در بازارهای جهانی بود.»
 عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

ایران امیدی به چین و روسیه برای جبران خسارات برجام ندارد/ ضرورت ادامه مسیر کاهش تعهدات هسته ای

می متالز - عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به تعلل اروپا در عمل به تعهداتشان در برجام، معتقد است: ایران امیدی به چین و روسیه هم برای جبران خسارات برجام ندارد، بنابراین مسیر کاهش تعهدات برجام را ادامه می‌دهیم.
 

تفاهم نامه همکاری سه جانبه با ایتکو

می متالز - شرکت توربین توان گستر ایرانیان (ایتکو) در یک تفاهم نامه سه جانبه با شرکت های مس سونگون و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی توافق کردند در پروژه های صنعتی با یکدیگر همکاری کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما