خبر
علوم  

بهره برداری «مرقام» از یک پروژه جدید

می متالز - ایران ارقام از یک طرح جدید بهره برداری کرد.

به گزارش می متالز، شرکت ایران ارقام از بهره برداری از طرح سیم کارت و شبکه تلفن سازمانی ایران ارقام در بستر MVNO خبر داد واعلام نمود سیم کارت های سازمانی به منظور مدیریت ارتباط های درون سازمانی در سه نوع دائمی، اعتباری و دیتا ارائه می شود. خدمات سازمانی متعددی بر بستر سیم کارت های سازمانی با توجه به نیاز سازمان ها قابل ارائه هستند. سیم کارت های سازمانی می تواند تحت مالکیت سازمان یا به درخواست آن به نام اشخاص حقیقی تغییر مالکیت دهند. از جمله این خدمات می توان به شبکه تلفن همراه (MVNO)، شبکه امن همراه (APN)، شارژ گروه سازمانی و سرشماره اختصاصی اشاره کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

​ورود بانک صادرات به مسیر سودآوری

می متالز - بانک صادرات در سال ٩٨، موفق شد با کاهش هزینه‌های جذب منابع از یک سو و بهبود درآمدهای مشاع و غیرمشاع خود، وارد دوره سودآوری شود و بعد از چند سال زیان دهی در صورت های مالی، اکنون به بانکی سودآور تبدیل شود.
 

"وملل" خرید کرد

می متالز - موسسه اعتباری ملل از نتیجه شرکت در مزایده گفت.
 نایب رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت کیفیت ایران عنوان کرد:

جای خالی رتبه بندی اعتباری در اقتصاد کشور

می متالز - نایب رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت کیفیت ایران گفت: اگر سامانه جامع رتبه بندی توسط وزارت اقتصاد ایجاد شود بخشی از چالش های رتبه بندی اعتباری در کشور کاهش پیدا می کند.
 

ایجاد شبکه‌های امن ATM بانک‌ها توسط ایران ارقام؛ تفاهمنامه مرقام با دو بانک سپه و تجارت

می متالز - مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام، گفت: سرویس‌های تلفنی که ارائه می‌کنیم در قالب سیم کارتی است که در دو نوع فیزیکی و الکترونیکی موجود می‌باشد. مشترکی که سیم کارتی از ما می‌گیرد تلفن موبایل، ثابت و سانترال سازمانی را در کنارهم دارد.
 

تسهیل محاسبه سرمایه نظارتی بانک‌ها

می متالز - بانک مرکزی دستورالعمل محاسبه سرمایه نظارتی و کفایت سرمایه موسسات اعتباری را در سال جاری نیز اصلاح و ابلاغ کرد.
 

توصیه بانک مرکزی | برای مقابله با کرونا 7 کار انجام دهید

می متالز - بانک مرکزی تمهیدات مراقبتی ویژه مشتریان بانک‌ها به‌ منظور مقابله با ویروس کرونا را اعلام و ۷ توصیه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما