خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  

"کساوه" صورت های مالی ۹ماهه منتشر کرد

می متالز - شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا، گزارش صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ را منتشر کرد.

به گزارش می متالز، شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا در گزارش ۹ماهه سود هرسهم را ۷۲۸ریال اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته ۱۳۲درصد افزایش داشته است.

این شرکت سود عملیاتی دوره مورد گزارش را ۴۸۰میلیارد ریال و سود خالص آن را ۳۸۵میلیارد ریال اعلام کرده است. همچنین سود انباشته آن نیز به ۵۲۷میلیارد ریال بالغ شده است.

"کساوه" در برنامه های خود به تولید با استفاده حداکثری از ظرفیت قابل دسترس اشاره دارد. همچنین فروش محصولات نیز با تمرکز بر بازارهای صادراتی در دستور کار شرکت قرار دارد.

این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی در پایان دوره اعلام کرد که تأمین مالی شرکت عمدتاً از محل فعالیت های عادی عملیاتی شرکت صورت پذیرفته است.

علاوه بر این با توجه به تعهد شرکت در خصوص حفظ منافع سهامداران، سیاست شرکت در جهت تامین سرمایه در گردش از محل درآمدهای حاصل از عملیات جاری شرکت و جهت اجرای پروژه ها اخذ تسهیلات بانکی بلندمدت و تأمین بخشی از محل سود انباشته است.

"کساوه" اجرای پروژه افزایش ظرفیت تولید محصولات پرسلانی لعاب پولیش و اجرای پروژه تولید محصولات سایز بزرگ پرسلانی (اسلب) را از سایر برنامه های با اهمیت خود اعلام کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

توضیح اولین بانک خصوصی درباره تسعیر یورو و دلار ۱۰۲۰۰ و ۹ هزار تومانی

می متالز - بانک اقتصاد نوین در خصوص نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی در پایان سال ۹۸ اولین بانک خصوصی، دست به شفاف سازی زد.
 

اثر مثبت ۴۶ میلیون یورویی نرخ های جدید تسعیر ارز برای بانک بورسی

می متالز - بانک بورسی خاورمیانه با اعلام نرخ تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی از اثر مثبت ۴۶ میلیون یورویی اعمال نرخ های جدید بر درآمد بانک طی سال گذشته خبر داد.
 نسبت به دوره مشابه؛

افزایش سود "ونیکی" چشمگیر بود

می متالز - شرکت سرمایه‎ گذاری ملی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار ۲۸۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۳۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۸۹ درصدی برخوردار است.
 نسبت به دوره مشابه؛

سود هر سهم "سفارس" افزایشی بود

می متالز - شرکت سیمان فارس و خوزستان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۶۹۱ درصدی برخوردار است.
 طی دوره ۹ ماهه؛

"تاصیکو" به هر سهم ۲۸۷ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۸۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳ هزار و ۴۸۸ درصدی برخوردار است.
 

مدیر عامل بیمه میهن به هیات مدیره ایران‌معین پیوست

می متالز - داریوش محمدی به نمایندگی از شرکت مدیریت مراکز اقامتی مهر سیاحت سبا به هیات مدیره بیمه ایران معین پیوست و از سوی بیمه مرکزی تایید صلاحیت شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما