خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  
در دوره ۹ ماهه انجام شد:

افزایش ۱۳۲درصد سود هر سهم "کساوه"

می متالز - شرکت کاشی و سرامیک سینا در گزارش ۹ماهه سود هرسهم را ۷۲۸ریال اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته ۱۳۲درصد افزایش داشته است.

به گزارش می متالز، شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا، گزارش صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر ۱۳۹۸ را منتشر کرد.

این شرکت  در گزارش ۹ماهه سود هرسهم را ۷۲۸ریال اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته ۱۳۲درصد افزایش داشته است.

"کساوه" سود عملیاتی در این دوره مالی را ۴۸۰میلیارد ریال و سود خالص آن را ۳۸۵میلیارد ریال اعلام کرده است. همچنین سود انباشته آن نیز به ۵۲۷میلیارد ریال بالغ شده است.

این شرکت در برنامه‌های خود به تولید با استفاده حداکثری از ظرفیت قابل دسترس اشاره دارد. همچنین فروش محصولات نیز با تمرکز بر بازار‌های صادراتی در دستور کار شرکت قرار دارد.

این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی در پایان دوره اعلام کرد که تأمین مالی شرکت عمدتاً از محل فعالیت‌های عادی عملیاتی شرکت صورت پذیرفته است.

علاوه بر این با توجه به تعهد شرکت در خصوص حفظ منافع سهامداران، سیاست شرکت در جهت تامین سرمایه در گردش از محل درآمد‌های حاصل از عملیات جاری شرکت، و جهت اجرای پروژه‌ها اخذ تسهیلات بانکی بلندمدت و تأمین بخشی از محل سود انباشته است.

"کساوه" اجرای پروژه افزایش ظرفیت تولید محصولات پرسلانی لعاب پولیش و اجرای پروژه تولید محصولات سایز بزرگ پرسلانی (اسلب) را از سایر برنامه‌های با اهمیت خود اعلام کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

از مجمع فولاد کویر چه خبر؟

می متالز - در مجمع عمومی فوق العاده سهامداران مجتمع تولیدی فولاد سپید فراب کویر، افزایش ۵۰ درصدی سرمایه این مجتمع از محل سود انباشته به تصویب رسید.
 شفاف‌سازی برای افزایش نرخ ارز و نحوه محاسبه تسعیر:

"وخاور" از دلار ۹هرازتومانی رونمایی کرد

می متالز - بانک خاورمیانه درخصوص افزایش نرخ ارز و نحوه محاسبه تسعیر ارز برای سهامداران شفاف‌سازی کرد.
 

تولید ۲۵۰ هزار تن کاتد برای نخستین بار

می متالز - اردشیر سعدمحمدی با بیان اینکه شرکت ملی صنایع مس ایران در دوره یک ماهه منتهی به پایان اسفند۹۸ از محل فروش محصولات خود ۲۵,۱۸۷ میلیارد ریال درآمد داشته است گفت: خوشحال هستیم در حوزه فروش موفق به ثبت رکورد فروش ۲۲۰هزار و۷۰۰میلیارد ریالی برای نخستین‌بار در تاریخ شرکت شدیم.
 نگاهی به آخرین وضعیت و عملکرد بانک ایران زمین:

خیز "وزمین" برای افزایش سرمایه ۹۵۰ درصدی

می متالز - کل سپرده‌های مدت‌دار این بانک در پایان آذر ماه سال ۱۳۹۸ به بیش از ۲۹۵ هزار میلیارد ریال رسیده که ۳۳ درصد افزایش را نسبت به ابتدای سال ۹۸ نشان می‌دهد.
 کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد:

نمی‌توان منکر "نقدینگی" قدرتمند شد!

می متالز - کارشناس بازار سرمایه گفت: ورود اشخاص حقیقی بیشتر از گذشته در تحلیل سهامداران برای اتخاذ تصمیمات سهامداران دارای اهمیت شده است.
 کارشناس بازارسرمایه مطرح کرد:

ورود نقدینگی دلیل رشد شاخص

می متالز - مدیرعامل کارگزاری بانک دی گفت: بیشترین تاثیر رشد شاخص و قیمت‌ها در بورس مربوط به افزایش و ورود نقدینگی و عدم وجود بازار‌های قانونمند و نقدشونده به عنوان رقیب است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما