خبر
درب و پنجره  

دریافت گواهینامه فنی کیفیت محصولات برای آکرول

می متالز - برند آکرول، گواهینامه فنی کیفیت محصولات را دریافت کرد.

به‌ گزارش می متالز،‌ صنایع آلومرول نوین با برند آکرول پس از بررسی‌های انجام شده و نتایج آزمون‌های انجام شده، براساس بند 2 ماده دوم اساسنامه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، موفق به اخذ گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ایران شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برگزاری بزرگترین همایش صنعت آلومینیوم در غرب کشور توسط شرکت صنایع آلومرول نوین

می متالز - روز پنجشنبه 28 شهریور ماه، همایش صنعت آلومینیوم غرب کشور، توسط شرکت صنایع آلومرول نوین و نماینده انحصاری این شرکت در غرب کشور، ایران آلومینیوم آقای جعفری نیا در محل سالن آناهیتای هتل پارسیان شهر کرمانشاه برگزار گردید.
 

حضور شرکت صنایع آلومرول نوین در نمایشگاه در و پنجره اصفهان

می متالز - شرکت صنایع آلومرول نوین تولیدکننده انواع مقاطع اختصاصی ترمال بریک و تولیدکننده بیلت آلومینیوم، در چهارمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره اصفهان حضور دارد.
 

روند پیشرفت بزرگترین شهرک تخصصی آلومینیوم کشور

می متالز - از ابتدای سال 1397، رویداد مهمی در صنعت کشور در حال وقوع است و آن اینکه یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های صنعتی کشور که به‌ویژه در بخش خصوصی نمونه‌های کم نظیری از آن وجود دارد از ابتدای سال جاری به بهره‌برداری رسیده است. بزرگ‌ترین شهرک تخصصی آلومینیوم کشور، که تحت عنوان طرح توسعه شرکت صنایع آلومرول نوین احداث شده است، آغاز به‌کار کرده است و محصولات تولیدی آن روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما