خبر
بورس کالا   قیر و روانکارها  

قیر تولیدی یک شرکت در بورس کالا پذیرش شد

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که کالای قیر یک شرکت در بازار اصلی این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.

به گزارش می متالز، بر اساس این اطلاعیه، پذیرش کالای قیر تولید شرکت بهین تقطیر ارس، پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و چهل ونهمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۲۰ اسفند ۹۸ در بازار اصلی بورس کالای ایران مورد تصویب قرار گرفت.

کد خبر: 92125
تاریخ: 1398/12/25 - 19:07
منبع: بورس کالای ایران

قیر  بورس کالا  بهین تقطیر ارس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد ۶۷ درصدی فروش فولاد مبارکه در سال ۹۸

می متالز - شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال ۹۸، موفق به تحقق فروش ۳۹ هزار و ۱۴۴ میلیارد تومانی شد که نسبت به سال ۹۷، حاکی از رشد قابل توجه ۶۷ درصدی است.
 

فولاد ایران در سال ۹۸

می متالز - پرده اول: دولت آمریکا با این‌که صنعت فولاد ایران را در سال ۹۷ تحریم کرده بود، در سال ۹۸ نیز چندین بار تحریم‌هایی علیه این صنعت اعمال کرد!
 

نقاط قوت سیمانی‌ها در سال ۹۹

می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: آنچه چشم انداز صنعت سیمان در سال ۹۹ را روشن‌تر می‌کند، موضوع قیمت سیمان است.
 کارگزار باسابقه بورس بررسی کرد؛

نقش پررنگ بورس کالا در تحقق «جهش تولید»

می متالز - محمودرضا الهی فرد از کارگزاران با سابقه بازار سرمایه است، نقش بورس کالا در تحقق شعار سال ۹۹ یعنی «جهش تولید» را بررسی می کند. الهی فرد معتقد است که توسعه ابزارهای مالی بورس کالا بر پایه محصولات جدید با هدف پوشش ریسک های قیمتی و ایجاد اطمینان از آینده بازارها به همراه نگاه کارشناسی به حوزه قیمت کالاها می تواند زمینه ساز جهش تولید در سال ۹۹ باشد.
 مدیرعامل بورس کالای ایران مطرح کرد؛

گام های بورس کالا در راستای جهش تولید

می متالز - به دنبال نامگذاری سال ۹۹ از سوی رهبرمعظم انقلاب با عنوان «جهش تولید»، مدیر عامل بورس کالای ایران به تشریح برنامه‌های این بورس برای تحقق شعار سال پرداخت.
 

وزارت صمت در ابلاغیه ای به گمرک از تعویق اجرای صادرات سیمان سفید از محل رینگ صادراتی بورس خبر داد

می متالز - وزارت صمت در ابلاغیه ای به گمرک از به تعویق افتادن اجرای صادرات سیمان سفید از محل رینگ صادراتی بورس کالا خبر داد و اجرای آنرا که قرار بود 15 اسفند سال جاری عملیاتی گردد را به 15 اردیبهشت سال 99 موکول کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما