خبر
قراضه و بازیافت  

بهای قراضه آمریکا در آوریل کاهش می یابد

می متالز - طبق پیش بینی فعالان بازار، بسیاری از خریداران قراضه منتظر افزایش قیمت قراضه در ماه مارس بودند.

به گزارش می متالز، با این حال، چیزی که مورد انتظار بود اتفاق نیافتاد و قیمت قراضه در ماه مارس در آمریکا بدون تغییر باقی ماند و همین امر باعث شد تا خریداران با رکود مواجه شوند.

برخی فعالان بازار خاطرنشان کرده اند که قیمت قراضه ممکن است در ماه آوریل کاهش یابد و دامنه این کاهش بین 20 تا 30 دلار در هر تن پیش بینی می شود.

دلیل اصلی کاهش قیمت قراضه در آمریکا، هنوز هم تقاضای ضعیف در بازارهای جهانی است.

کد خبر: 92167
تاریخ: 1398/12/23 - 15:07
منبع: معدن نیوز

قراضه  آمریکا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مدیر عامل اسبق شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در لیست تحریم های جدید آمریکا

می متالز - وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال کرد که در بین این اسامی نام مهندس جلال مآب مدیر عامل اسبق شرکت صنعتی و معدنی گل گهر نیز به چشم می خورد.
 

جهش نزدیک به ۱۰۰ دلاری طلا برای دستیابی دوباره به رکورد هفت ساله/ طلا در یک قدمی ۱۷۰۰ دلار در هر اونس

می متالز - بازار طلا روز سه شنبه با استقبالی بی نظیر روبرو شد، چرا که سرمایه گذاران هراسان از ضرر و زیان بیشتر ناشی از شیوع ویروس کرونا که باعث تعطیلی معادن و پالایشگاه‌ها شده و با اعلام حمایت پولی بی سابقه بانک مرکزی آمریکا بار دیگر بازار طلا را در راس توجهات قرار دادند.
 

آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه نهادها و افراد مرتبط با ایران اعمال کرد

می متالز - وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه از اعمال تحریم‌های جدید علیه افراد و نهادهای مرتبط با ایران از جمله «ستاد بازسازی عتبات عالیات» خبر داد.
 

آمریکا معافیت عراق بابت واردات انرژی از ایران را کم‌تر کرد

می متالز - یک مقام عراقی گفت که دولت آمریکا به اطلاع بغداد رسانده که مدت معافیت تحریمی عراق برای واردات گاز و برق از ایران را به یک ماه کاهش داده است.
 

رکود بی‌سابقه در اروپا و آمریکا و چشم‌انداز بازار جهانی فولاد

می متالز - با کاهش شدید فعالیت‌های اقتصادی در اروپا به دلیل شیوع کرونا، میزان تولید شرکت‌های فولادی این قاره به شدت کاهش یافته است. مصرف فولاد در اروپا و آمریکا نیز تحت تأثیر کاهش شدید فعالیت‌های اقتصادی کاهش یافته و این بدان معناست که در بازار جهانی فولاد، قیمت‌ها همچنان نزولی خواهد بود.
 

چین واردات گاز از آمریکا را از سر گرفت

می متالز - منابع آگاه اعلام کردند، پس از حدود۲۰ ماه و اعمال تعرفه در واردات گاز از آمریکا، حالا چین واردات این حامل انرژی از آمریکا را از سر گرفته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما