خبر
بانک ها   علوم  

ایجاد شبکه‌های امن ATM بانک‌ها توسط ایران ارقام؛ تفاهمنامه مرقام با دو بانک سپه و تجارت

می متالز - مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام، گفت: سرویس‌های تلفنی که ارائه می‌کنیم در قالب سیم کارتی است که در دو نوع فیزیکی و الکترونیکی موجود می‌باشد. مشترکی که سیم کارتی از ما می‌گیرد تلفن موبایل، ثابت و سانترال سازمانی را در کنارهم دارد.

به گزارش می متالز، کوروش منتظری مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام، پیرامون تفاهم نامه همکاری بین شرکت ایران ارقام و اپراتور سامانتل، گفت: این تفاهم نامه بین شرکت ایران ارقام و شرکت کیش سل پارس (سامانتل) صورت می‌گیرد. وی، تصریح کرد که این قرارداد برای ارائه خدمات موبایل در قالب MVNO است که در شبکه و سیستم بانکی ما و با تمام بانک‌هایی که در ارتباط هستیم همچون سپه، تجارت، قوامین، انصار و غیره صورت می‌گیرد و شبکه‌های امن ATM را ایجاد می‌کنیم، تا تمام ماشین‌های ATM بانک‌ها داخل شبکه محلی خودشان باشند.

منتظری اظهار داشت که سرویس‌های تلفنی که ارائه می‌گردند در قالب سیم کارت‌هایی هستند که در دو نوع فیزیکی و الکترونیکی موجود است. یک شماره تلفن موبایل، یک شماره تلفن ثابت و یک خدمات تلفن سازمانی است که به سانترال بانک متصل می‌شود و تمام خانواده بانک با یک سیم کارت می‌توانند شبکه داخلی بانک مدنظر را داشته باشند و ارتباطات را برقرار کنند و دیگر نیازی به سیستم سانترال ندارند. مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام، خاطرنشان کرد: سیم کارت‌ها آماده هستند و تفاهم نامه با دو بانک سپه و تجارت انجام شده است. اجرای این طرح به دلیل مسائل کنونی کشور و ویروس کرونا، به نیمه دوم فروردین موکول می‌شود.

وی، تاکید کرد: مشترکی که سیم کارتی از ما می‌گیرد تلفن موبایل، ثابت و سانترال سازمان را در کنارهم دارد.

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام، گفت: این سیم کارت‌ها ارتباطاتی که بین شرکت ما و اپراتورهای بین‌المللی همچون T-Mobile و Vodafone است را برقرار می‌کنند و اتصالات داخلی برقرار می‌شود و هزینه رومینگ بین الملل را برای مشترکان ما تا ۸۰ درصد کاهش می‌دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ظرفیت فرآوری مواد معدنی در آذربایجان‌غربی ۹.۱۵ میلیون تن در سال است

می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با هدف جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی، ١١٧ واحد فرآوری در استان فعال است که ظرفیت آنان به ٩ میلیون و ١۵٠ هزار تُن در سال می‌رسد.
 معاون صمت کردستان:

اصناف غیر ضروری برای تامین مایحتاج مردم باید تعطیل شوند

می متالز - معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: اصناف و بازاریان و غیر ضرور در راستای تأمین مایحتاج مردم باید تعطیل شوند.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

راه‌اندازی واحدهای راکد نمونه عینی جهش تولید است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد در استان را نمونه عینی جهش تولید دانست.
 رئیس سازمان صمت قم خبر داد؛

تعطیلی مراکز تجاری و فروشگاه‌های قم الزامی است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: دستور تعطیلی به تمام پاساژها، مراکز تجاری و فروشگاه‌های قم داده شده است و با متخلفین در این زمینه برخورد می‌شود.
 گمرک ایران اعلام کرد:

لیست اقلام پزشکی مقابله با کرونا با حقوق ورودی ۵ درصد

می متالز - گمرک ایران در راستای مصوبه ستاد مقابله با کرونا جهت واردات اقلام بهداشتی مورد نیاز وزارت بهداشت، لیست تجهیزات پزشکی با حقوق ورودی ۵ درصد را اعلام کرد.
 تا پایان بهمن ماه ۹۸؛

پرداخت ۳هزار و ۲۹۳میلیارد تومان تسهیلات برای برنامه تولید و اشتغال

می متالز - مطابق آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت، از ابتدای اسفند ۹۷ تا پایان بهمن ۹۸ بیش از سه هزار و ۲۹۳ میلیارد تومان تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) پرداخت شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما