خبر
بورس کالا   قیر و روانکارها  
در تالار صادراتی رخ می دهد:

عرضه ۳۹ هزار تن قیر در بورس کالا

می متالز - امروز در تالار صادراتی بورس کالا ۳۹ هزار تن قیر عرضه خواهد شد.

به گزارش می متالز، تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، امروز میزبان عرضه ۱۲۰ هزار و ۵۰۱ تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی و وکیوم باتوم است.

همچنین در تالار محصولات صنعتی و معدنی نیز ۷۰ هزار و ۱۸۰ تن ورق گرم فولادی، ۲۶ هزار و ۷۹۶ تن سبد میلگرد،۵۰ تن مس کاتد، ۲۰۰ تن سرب، ۳ هزار و ۱۹۰ تن آلومینیوم و ۶۵ هزار تن شمش بلوم عرضه خواهد شد.

 تالار صادراتی بورس کالا نیز شاهد عرضه ۳۹ هزار تن قیر، ۱۰ هزار تن گوگرد و ۱۶۰ تن عایق رطوبتی است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت تولیدی کک آذربایجان مطرح کرد:

دست قدرتمند واسطه‌ها در بازار کک و زغال‌سنگ

می متالز - مدیرعامل شرکت تولیدی کک آذربایجان گفت: بسیاری از شرکت‌های کوچک تولیدکننده کک، قادر به تامین مواد اولیه و حتی فروش محصولات خود بدون حضور واسطه‌ها نیستند. واسطه‌ها، هم در بحث تامین مواد اولیه و هم در فروش کک حضور قدرتمندی دارند و حیات بسیاری از شرکت‌ها به فعالیت آن‌ها وابسته است.
 

پیام نوروزی مدیرعامل بورس کالای ایران

می متالز - بزم نوروز و رستاخیز طبیعت از جلوه های عظمت پروردگار است. خداوند متعال را شاکریم که درک نوروز و بهاری دیگر را نصیب ما ساخت تا از تکاپوی طبیعت برای نو شدن درسی دیگر بیاموزیم.
 

شمش بلوم، میلگرد و ورق فولادی در سبد خریداران بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه، میزبان دادوستد ۶۳ هزار تن شمش بلوم، ۱۲ هزار و ۶۰۶ تن سبد میلگرد و ۶۳ هزار و ۹۱۰ تن ورق گرم بود.
 در آخرین دوشنبه سال رخ داد:

معاملات مشکوک و جالب سه بورس، شرکت لغو پذیرش شده، یک بانک و ۱۰ نماد

می متالز - معاملات مشکوک و جالب آخرین دوشنبه سال شامل سه بورس کالا، فرابورس و بورس تهران، شرکت لغو پذیرش شده، یک بانک و ۱۰ نماد دیگر رسید.
 ۳۳۵ هزار تن انواع محصول روی تابلو می رود؛

ترافیک سنگین عرضه ها در بورس کالا

می متالز - تالار معاملات بورس کالای ایران امروز میزبان عرضه های پرحجم انواع محصولات در تالار صنعتی و معدنی و پتروشیمی و فرآورده های نفتی است.
 

ترافیک سنگین عرضه ها در بورس کالا

می متالز - تالار معاملات بورس کالای ایران امروز میزبان عرضه های پرحجم انواع محصولات در تالار صنعتی و معدنی و پتروشیمی و فرآورده های نفتی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما