خبر
دریانوردی، بنادر و کشتیرانی   مصالح ساختمانی  

صدور مصالح ساختمانی از طریق بندر چابهار

می متالز - معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: صادرات مواد معدنی در سال جاری از بندر چابهار افزایش یافت.

به گزارش می متالز، حسین شهدادی از افزایش صادرات کالای معدنی از ابتدای سال ۹۸ خبر داد و افزود: طی امسال برای اولین بار مواد معدنی، مصالح ساختمانی، محصولات کشاورزی و فرآورده‌های نفتی قیر از طریق بندر چابهار صادر شده است. به طوری‌که طی هفته گذشته محموله ۵۰ هزارتنی مواد معدنی تولیدی استان در بندر چابهار بارگیری و صادر شد.

کد خبر: 92648
تاریخ: 1398/12/28 - 21:06
منبع: دنیای اقتصاد

مصالح ساختمانی  بندر چابهار  حسین شهدادی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 خسته بند:

تداوم افزایش قیمت مصالح ساختمانی؛ قوای مجریه و قضائیه جلوی فعالیت دلالان را بگیرند

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر دستگاه قضا و سازمان های نظارتی مانند سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت راه و شهرسازی نسبت به مدیریت بازار مصالح ساختمانی ورود کنند، قطعا بازار مسکن به سمت تعادل و آرامش هدایت خواهد شد.
 یارمحمدی مطرح کرد:

تقویت و توسعه پس‌کرانه ها؛ مهم ترین اولویت در بحث توسعه بندر چابهار

می متالز - عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: مهم ترین اولویت در بحث توسعه بندر چابهار، تقویت و توسعه پس‌کرانه های بندر است، قطعا تا زمانی که پس کرانه های چابهار تقویت و توسعه نیابد، نمی توان اقدام به افزایش بارگیری و تخلیه کالا کرد.
 

"مرکز مصالح " کامل ترین مرکز تهیه و پخش کلیه مصالح ساختمانی

می متالز - مرکز مصالح بزرگترین وکامل ترین شرکت تهیه و پخش کلیه مصالح ساختمانی اعم از انواع آهن آلات و ملزومات ‌تاسیساتی و حرارتی برودتی ساختمان است.
 

صادرات محموله ۵۰ هزار تنی مواد معدنی از طریق بندر چابهار

می متالز - معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از افزایش صادرات طی سال ۹۸ و صادرات محموله ۵۰ هزار تنی مواد معدنی خبر داد.
 

صادرات محموله ۵۰ هزار تنی مواد معدنی از طریق بندر چابهار

می متالز - معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از افزایش صادرات طی سال ۹۸ و صادرات محموله ۵۰ هزار تنی مواد معدنی خبر داد.
 مدیرعامل منطقه آزاد چابهار مطرح کرد:

گوادر امکان رقابت با بندر چابهار را ندارد/ با الحاق بندر به منطقه آزاد، هزینه گمرکی و ترانزیتی حذف شد

می متالز - مدیرعامل منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: بندر چابهار مشتری خاص خود را دارد و مسیر از طریق این بندر کوتاه‌تر است و اگر ظرفیت سازی مقرراتی ادامه داشته باشد و سهولت‌های نرم افزاری بیشتری را فراهم کنیم، امکان رقابت با بندر چابهار وجود ندارد چراکه شرایط به لحاظ بعد مسافت و امنیت از مسیر چابهار بسیار بهتر است و همسایگان هم تمایل بیشتری برای استفاده از این مسیر دارند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما