خبر
آهن و فولاد   صنعت   دانشگاه ها  

مشارکت گروه فولاد مبارکه و دانشگاه صنعتی اصفهان در احداث خط تولید ماسک استاندارد

می متالز - عباس اکبری محمدی معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه با بیان این خبر گفت: همراستا با سیاست های شرکت فولاد مبارکه و در جهت انجام مسوولیت های اجتماعی و حفظ و ارتقای سلامت جامعه و پرسنل خدوم بهداشت و درمان کشور با هدایت و حمایت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با توجه به کمبود ماسک های استاندارد N95 به دلیل شرایط جاری کشور ناشی از شیوع ویروس کرونا و محدود بودن ظرفیت تولید و نیاز بالای مردم به این کالا، قراردادی مابین شرکت آتیه فولاد نقش جهان از شرکت های گروه فولاد مبارکه به عنوان تامین کننده مالی، احداث خط تولید ماسک استاندارد N95 و دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان طراح و دارنده دانش فنی و مجری احداث منعقد گردید تا با راه اندازی این خط پیشرفته و اتوماتیک قسمتی از نیاز جامعه تامین گردد.

به گزارش می متالز، دکتر سید مهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان نیز با اشاره به شرایط  کشور افزود: همواره شرایط سخت باعث بروز و ظهور توانمندی ها و استعداد های داخلی می شود و دانشگاه صنعتی اصفهان با تکیه بر توانمندی علمی و دانشی و امکانات خود مسوولیت طراحی و احداث خط تولید ماسک استاندارد N95 در محیطی تمیز و ایزوله را به عنوان خدمتی به مردم عزیز به عهده گرفته است. این خط از پیشرفته ترین و بزرگترین خطوط تولید ماسک استاندارد در کشور خواهد بود. محوریت این پروژه در دانشگاه صنعتی اصفهان به عهده بنیاد حامیان دانشگاه واگذار شده است.


وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این مشارکت نمونه موفقی از مشارکت صنعت و دانشگاه در راستای تامین نیازهای واقعی جامعه باشد و زمینه ساز همکاری های گسترده تر آینده صنعت و دانشگاه گردد.  


بنا بر این گزارش، حسین کفعمی مدیرعامل شرکت آتیه فولاد نقش جهان نیز با ذکر نیاز جامعه به ماسک های استاندارد و با کیفیت گفت: در راستای مسوولیت اجتماعی، این شرکت به عنوان عضوی از خانواده بزرگ فولاد اقدام به تامین سرمایه احداث خط تولید ماسک های استاندارد با ظرفیت بیش از یک میلیون عدد (قابل افزایش تا دو میلیون عدد) در ماه نموده است که با راه اندازی این خط و شروع تولید در اسرع وقت محصول آن در اختیار جامعه قرار می گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خبری خوش برای سهامداران «فولاد»/ درآمد اردیبهشت ماه فولاد ۲ برابر شد

می متالز - شرکت فولاد مبارکه در گزارش فعالیت ماهانه اردیبهشت ماه از افزایش ۱۰۰ درصدی میزان فروش محصولات خود خبر داد.
 فردا دو عرضه اولیه انجام می شود

بازدهی بورس به 3.4- درصد رسید

می متالز - شاخص کل بازار سرمایه امروز بیش از 33 هزار واحد افت کرد و به رقم 926 هزار و 688 واحد رسید.
 

بازدهی 87 درصدی فولاد مبارکه برای سهامداران تا 10 اردیبهشت/ اقبال فعالان بازار سرمایه به سهام مبارکه در بورس

می متالز - با شروع سال 1399 همگام با رشد شاخص کل بورس، سهام فولاد مبارکه نیز رشد چشمگیری داشته و از ابتدای سال تاکنون (10 اردیبهشت‌ماه) بازدهی 87.34 درصدی برای سهام‌داران به ارمغان آورده است.
 

صندوق توسعه بازار در حال حمایت

می متالز - اصل اول، حفظ نقدشوندگی سهم ها بوده و طبق اقداماتی که این روزها انجام شده، نقدشوندگی در ۱۰۰ سهم برتر بازار وجود دارد.
 مسابقه عکس سبک زندگی کرونایی تمدید شد

جشنواره عکس سبک زندگی کرونایی ویژه کارکنان بدلیل استقبال همکاران تا 15 خرداد ماه تمدید شد.

می‌متالز - به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران ،به دنبال گسترش و شیوع ویروس کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی مردم و بعضا ایجاد سبک های رفتاری جدید، بخصوص در بین کارمندان بانک به عنوان یکی از گروه های در معرض خطر، بانک ملی ایران جشنواره عکس سبک زندگی کرونایی را ویژه همکاران خود طراحی نموده است.
 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

طرح نورد 2 فولاد مبارکه اصفهان بعد از کرونا آغاز می شود

می متالز - معدن و صنایع معدنی ازجمله صنایعی است که می‌تواند در زمان کم رونقی بازار نفت، نقش‌آفرین باشد و بخشی از ارزهای موردنیاز دولت را برای کشور تأمین کند. امروز توانایی تأمین ورق‌های فولادی موردنیاز صنایع نفت و گاز و خودروسازی در کشور وجود دارد، به‌طوری‌که این بخش از نیاز داخلی که منجر به ارزبری هم می‌شده، به‌واسطۀ صنایع داخلی تأمین می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما