خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن   سنگ های تزئینی  

پیام مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در پی درگذشت حاج ابوالقاسم شفیعی رئیس انجمن سنگ ایران

می متالز - مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش در فـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.

«کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ»

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش در فـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.
خبر درگذشت همکار عزیزمان، حاج ابوالقاسم شفیعی که از فعالان عرصه صنعت و معدن کشور بودند و عمر گران‌بهای خود را در راه توسعه اقتصادی کشور صرف نمودند، موجب تاثر و تألم اینجانب و همه فعالان صنعتی و معدنی کشور گردید. رهاوردها، دغدغه‌ها و دستاوردهای ایشان جهت پیشبرد و بهبود جایگاه معدن و صنایع معدنی کشور از یادها نخواهد رفت.
لذا بر خود لازم می‌دانم این مصیبت را خدمت خانواده محترم ایشان و جامعه معدنی و صنعتی کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت نمایم.

جمشید ملارحمان
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ملارحمان در نشست هم‌اندیشی مسوولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صمت مطرح کرد؛

سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود/ جهش تولید همواره مورد توجه گل‌گهر بوده است

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست هم‌اندیشی مسوولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد؛ مجموع سرمایه گذاری این شرکت در سال گذشته معادل ۶۰ درصد ارزش تجمعی سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بوده است.
 

برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواره‌ داستان کوتاه آهن همزمان با جشنواره سوم

می متالز - دبیرخانه‌ی دومین جشنواره‌ی داستان کوتاه آهن ضمن اعلام رتبه‌های برگزیده تصمیم خود را درباره‌ی برگزاری آیین اختتامیه جشنواره اعلام کرد.
 به همت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شورای فرهنگ عمومی سیرجان؛

هشتمین دوره مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه برگزار می‌شود

می متالز - مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه، امسال برای هشتمین سال متوالی با همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیرجان برگزار می‌شود.
 

دلایل منتشر نشدن اسامی اعضای مبتلا به کرونای گل‌گهر

می متالز - مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان می‌گوید اعضای مبتلا به کرونا در این باشگاه به علت جلوگیری از نگرانی خانواده‌ها و همینطور برخی رفتارهای احتمالی نامناسب با بیماران، نخواستند نامشان فاش شود.
 راهبرد« سنگ‌آهن گهر زمین» اعلام شد:

استخراج ۲۰ میلیون تن سنگ آهن درسال

می متالز - منطقه معدنی گل‌گهر با داشتن معادن غنی از سنگ‌آهن یکی از مطرح‌ترین قطب‌های فعال معدنی، صنعتی در خاورمیانه به‌شمار می‌رود.براساس مطالعات شرکت‌های کانادایی و انگلیسی «معدن سنگ‌آهن گهر زمین» به عنوان یکی از معادن استراتژیک گل‌گهر ، دارای ذخایر ارزشمند بالغ بر ۶۴۰ میلیون تن است.
 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

طرح نورد 2 فولاد مبارکه اصفهان بعد از کرونا آغاز می شود

می متالز - معدن و صنایع معدنی ازجمله صنایعی است که می‌تواند در زمان کم رونقی بازار نفت، نقش‌آفرین باشد و بخشی از ارزهای موردنیاز دولت را برای کشور تأمین کند. امروز توانایی تأمین ورق‌های فولادی موردنیاز صنایع نفت و گاز و خودروسازی در کشور وجود دارد، به‌طوری‌که این بخش از نیاز داخلی که منجر به ارزبری هم می‌شده، به‌واسطۀ صنایع داخلی تأمین می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما