خبر
صنعت   سرمایه گذاری  

برنامه های امسال شستا برای شرکت های تابعه

می متالز - مدیرعامل شستا با اعلام گزارشی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برنامه‌های مربوط به ارتقا و جهش تولید و تهیه صورت‌های مالی و اخذ گزارش‌های حسابرسی براساس جدول سخت گیرانه‌ خبر داد.

به گزارش می متالز، محمد رضوانی‌فر در گزارشی به محمد شریعتمداری، فعالیت‌های ستاد شستا را اعلام کرد و با اشاره به فرآیند تدوین و ابلاغ بودجه که پیش از پایان سال نهایی شده ، گفت: تماس با مدیران‌عامل شرکت‌های تابعه از دیروز آغاز و بر لزوم تحقق بودجه به عنوان کف انتظارات تاکید شد.

وی ادامه داد: استخراج برنامه‌های مربوط به ارتقا و جهش تولید و تهیه صورت‌های مالی و اخذ گزارش‌های حسابرسی براساس جدول سخت گیرانه‌ای که تنظیم شده و مورد تاکید قرار گرفته است. توجه ویژه به مراقبت‌های مربوط به ویروس کرونا در مورد کارکنان و خانواده‌ها و سپس ایفای مسولیت‌های اجتماعی از دیگر موارد پیگیری شده شستا است.

به گفته رضوانی فر ، کارگروهی هم برای تحقق شعار سال و انعکاس مناسب اقدامات تشکیل شد .

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید نفت آمریکا کاهش یافت

می متالز - تولید نفت خام آمریکا ۲۸ هزار بشکه در روز معادل دو درصد در ماه مارس کاهش یافته و به ۱۲.۷۱۶ میلیون بشکه در روز رسیده است که پایین‌ترین حد از ماه اکتبر سال گذشته میلادی است.
 در راستای حمایت از جهش تولید:

دیدار فرمانده سپاه فاریاب با کارگران معدن امین یار شهرستان فاریاب

می متالز - سرهنگ امیری: کارگران و کارفرمایان مواظبت کنند اقدامی نکنند که مورد سوء استفاده دشمنان قرار گیرد.
 

سهام‌های برتر نفت کانادا برای خرید در سال ۲۰۲۰

می متالز - اگرچه شیوع پاندمی ویروس کرونا، تخریب کوتاه‌مدت ارزش سهام شرکت‌های نفتی را در پی داشت، اما دلیل کافی برای آن نیست که سرمایه‌گذاری در بخش انرژی کانادا سمی و خطرناک توصیف شده و سرمایه‌گذاران از آن صرفنظر کنند.
 

توافق با دولت: افزایش قیمت سیمان حتمی شد؟/انجمن صنفی کارفرمایان سیمان: جزییات هفته آینده اعلام می شود

می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان از توافق این انجمن با وزارت صمت بر سر افزایش قیمت سیمان خبر داد. البته جزییات توافق شکل گرفته قرار است هفته آینده اعلام شود.
 

برنامه های 22 گانه بانک مسکن در سال 99

می متالز - سرفصل 22 اقدام مهم بانک مسکن برای انجام در سال 99 با هدف خلق آثار مثبت اقتصادی در جامعه به منظور تحقق شعار جهش تولید اعلام شد.
 سرپرست منطقه ۵ عملیات انتقال گاز:

مهندسی معکوس؛ اقدامی مهم در مسیر جهش تولید

می متالز - سرپرست منطقه ۵ عملیات انتقال گاز ایران مهندسی معکوس را اقدامی مهم در مسیر جهش تولید توصیف کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما