خبر
آهن و فولاد   مس   بورس کالا  

میزان فروش چهار فولادی بورسی در بورس کالا

می متالز - چهار شرکت بورسی و فرابورسی فولادمبارکه، ملی مس، فولادخوزستان و ذوب آهن سال گذشته در مجموع قادر به فروش خیره کننده ۴۵ هزار میلیارد تومانی انواع محصولات در بورس کالا شدند.

به گزارش می متالز، آمار فروش سال گذشته 4 شرکت بورسی و فرابورسی در بورس کالا نشان می دهد شرکت های فولاد مبارکه ، ملی مس، فولاد خوزستان و ذوب آهن در مجموع قادر به فروش خیره کننده انواع محصولات به ارزش بیش از 45 هزار میلیارد تومان شده اند.

براساس این گزارش، حجم فروش سال گذشته «فولاد» با رشد جالب 93 درصدی نسبت به سال 97 به بیش از 25 هزار و 435 میلیارد تومان رسیده  و «فملی» هم با فروش 10 هزار و 550 میلیارد تومانی، 40 درصد رشد فروش را ثبت کرد. ارزش فروش محصولات «فخوز» و «ذوب» هم با افزایش 64 و 39 درصدی به بیش از 4.6 و 4.7 هزار میلیارد تومان رسید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دبیر کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد:

"مچینگ" و افزایش واسطه‌گری در بازار

می متالز - به دلیل عمیق نبودن و بزرگ نبودن بازار احتمال تبانی و مچینگ بین تولید کننده و خریدار می‌تواند شکل بگیرد
 فروش سالیانه شرکت به ۱۰۸ هزار میلیارد ریال رسید:

ادامه روند رو به رشد نرخ‌های فروش محصولات "ذوب"

می متالز - جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۸ به بیش از ۱۰۸ هزار و ۵۹۹ میلیارد ریال رسیده است.
 برای سه ماهه چهارم سال قبل:

۵۰ شرکت برتر بورس تهران معرفی شدند/ شاخص سازان در صدر

می متالز - فهرست ۵۰ شرکت برتر بورس در سه ماهه چهارم سال گذشته بر پایه معیارهای نقدشوندگی سهام، میزان تاثیر‌گذاری بر بازار و برتری نسبت‌های مالی از سوی بورس تهران اعلام شد.
 در نخستین روز معاملاتی سال ۱۳۹۹ رقم خورد؛

معاملات پرحجم وکیوم باتوم در بورس کالا

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز یک شنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۹، میزبان دادوستد ۱۶۸ هزار و ۸۷۰ تن وکیوم باتوم بود.
 در گفت و گو با محتشمی پور تشریح شد؛

اقدامات بورس کالا در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

می متالز - معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالای ایران اقدامات بورس کالای ایران در جهت تسهیل معاملات در همه ابعاد و همراهی با ذینفعان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.
 برای اسفند و ۱۲ ماهه سال مالی گذشته اعلام شد:

آمار تولید و فروش ذوب آهن با رشد ۵۱ درصدی و درآمد ۱۰.۸ هزار میلیاردی

می متالز - ذوب آهن با ارائه آمار تولید و فروش اسفند و ۱۲ ماهه سال مالی گذشته، ۱۰.۸ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرد که رشد ۵۱ درصدی را نسبت به مدت مشابه قبل تجربه کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما