خبر
گاز   پالایشگاه  

پالایشگاه فاز ۱۳ پارس جنوبی در مدار تولید

می متالز - با وجود بارندگی‌های اخیر، پالایشگاه فاز۱۳ پارس جنوبی با تولید و ارسال گاز به خط سراسری، با ظرفیت کامل در مدار تولید قرار دارد.

به گزارش می متالز، پیام معتمد با اشاره به اینکه بارندگی و سیل دیروز هیچ آسیبی به تاسیسات پالایشگاهی این فاز وارد نکرده است اظهار کرد: پالایشگاه فاز۱۳ با ظرفیت کامل در مدار تولید قرار دارد و گاز شیرین این طرح هم‌اکنون به خط سراسری ارسال می‌شود.

به گفته وی بارندگی و سیل هیچ آسیبی به واحدهای تولید و فرآورش گاز وارد نکرده است و هم‌ اکنون با توجه به عملیاتی بودن این واحدها، تولید گاز شیرین و دیگر فرآورده‌های گازی در این طرح ادامه دارد.

مجری طرح توسعه فاز۱۳ پارس جنوبی افزود: پالایشگاه فاز۱۳ هم‌ اکنون با دریافت روزانه ۲۸میلیون مترمکعب گاز غنی از دو سکوی مرحله نخست این طرح و بیش از ۲۲میلیون مترمکعب گاز ترش از فازهای ۶تا۸ پارس جنوبی عملیاتی است.

معتمد گفت: به علت سیلابی شدن مسیر ورودی اسکله در حال ساخت تنبک و آسیب جزئی به برخی تاسیسات موجود در کارگاه این طرح، در حال برآورد و ارزیابی خسارت هستیم.

کد خبر: 93153
تاریخ: 1399/01/05 - 16:56
منبع: دنیای بورس

پالایشگاه فاز ۱۳ پارس جنوبی  گاز ترش 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با وجود بارش‌های شدید اخیر

پالایشگاه فاز ۱۳ پارس جنوبی با ظرفیت کامل در مدار تولید است

می متالز - مجری طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی گفت: با وجود بارندگی‌های اخیر، پالایشگاه این فاز با تولید و ارسال گاز به خط سراسری، با ظرفیت کامل در مدار تولید قرار دارد.
 

بزرگ‌ترین پروژه «مارون» افتتاح می شود | زمان و جزییات طرح

می متالز - پتروشیمی مارون از افتتاح یک مجتمع پتروشیمی در عسلویه در روزهای پایانی امسال خبر داد.
 مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه:

تولید محصولات محیط ترش، 270 میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی دارد

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: در حال حاضر امکان تولید سالانه 300 هزار تن محصولات محیط ترش در فولاد مبارکه وجود دارد و تولید این محصولات 270 میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی در پی خواهد داشت.
 مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان خبر داد:

فولادسازان خواستار افزایش عوارض صادراتی سنگ‌آهن/ اخبار خوش بومی‌سازی در فولاد مبارکه

می متالز - حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در گفت‌وگو با معدن‌نیوز با اشاره به مشکلات موجود صنعت فولاد در زمینه تامین مواد اولیه اظهار کرد: در حال حاضر صنعت فولاد با مشکل تامین مواد اولیه مواجه است و علت این موضوع این است که معدنی‌ها فولادساز شدند.
 

وزیر صمت در آیین رونمایی از فولاد API تختال های نفت و گاز ترش شرکت فولاد مبارکه

می متالز - وزیر صمت از فولاد API تختال های نفت و گاز ترش شرکت فولاد مبارکه رونمایی کرد.
 

نخستین واحد تولید تختال‌های نفت و گاز ترش در فولاد مبارکه اصفهان

می متالز - نخستین واحد تولید تختال‌های نفت و گاز ترش در فولاد مبارکه اصفهان با حضور وزیر صنعت به بهره‌برداری رسید. ظرفیت تولید سالانه این واحد 300 هزار تن است و با بهره‌برداری از آن از خروج سالانه 250 میلیون یورو از کشور جلوگیری می‌شود. وزیر صمت در سفر به استان اصفهان همچنین از چند واحد تولیدی و صنعتی بازدید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما