خبر
ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان:

پرداخت مطالبات قطعه‌سازان خوزستانی آغاز شد

می متالز - رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان گفت: با تلاش‌های مشترکی که از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خوزستان صورت گرفت، پرداخت مطالبات قطعه سازان توسط شرکت ملی حفاری ایران آغاز شد.

به گزارش می متالز، علی کرانی اظهار کرد: در حالی که بیش از دو سال از انباشت مطالبات قطعه سازان خوزستان از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت می گذرد، از ابتدای هفته فرآیند پرداخت این مطالبات از سوی شرکت ملی حفاری ایران آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه این فرآیند بعد از پیگیری‌های مداوم صورت گرفته از سوی اتاق بازرگانی اهواز و شورای گفت‌ و گوی دولت و بخش خصوصی خوزستان صورت گرفته، افزود: در این بین هنوز بخشی از اسناد مربوط به مطالبات قطعه سازان در حالی طی کردن مراحل اداری هستند.

رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان تاکید کرد: به نظر می‌رسد مراحل بعدی پرداخت این مطالبات علیرغم تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد، به سال آینده موکول شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ملاحظات وزارت نفت درباره مکان‌یابی احداث پتروپالایشگاه‌ها/ معاون وزیر نفت: 74 درخواست بخش خصوصی را تایید کردیم

برنامه شرکت ملی پخش برای پالایشگاه‌ها در سال 99

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در سال جدید علاوه بر ادامه ساخت پالایشگاه‌های سیراف،‌ فرآیند اصلاح تولید پالایشگاه‌ها در دستور کار قرار دارد.
 

پیام معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به مناسبت سال روز ملی شدن صنعت نفت

می متالز - معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در پیامی، سالروز ملی شدن صنعت نفت و فرا رسیدن بهار طبیعت را به کارکنان صنعت نفت تبریک گفت.
 معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت:

امنیت شغلی کارکنان قرارداد مدت‌موقت وزارت نفت افزایش می‌یابد

می متالز - معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت، طرح «بهبود وضعیت و توانمندسازی کارکنان قراردادی مدت موقت» را یکی از مهم‌ترین تحولات حوزه منابع انسانی وزارت نفت در سال‌های اخیر عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح در افزایش امنیت شغلی همکاران مشاغل اصلی - تخصصی مدت موقت موثر است.
 استقرار یک بیمارستان صحرایی کوچک در منطقه ویژه پارس

نخستین اتوبوس اورژانس پارس جنوبی رونمایی شد

می متالز - نخستین خودرو فرماندهی عملیات و ارتباطات مدیریت بحران وزارت نفت و همچنین نخستین اتوبوس اورژانس پارس جنوبی رونمایی شد؛ خودرویی که به‌عنوان بیمارستانی صحرایی در شرایط بحران استفاده می‌شود و دارای سه بخش، چهار تخت با امکانات اورژانس پیشرفته، اتاق CPR احیا، ژنراتور، تجهیزات دفع فاضلاب بیمارستانی، وسایل کمپین پرستاران و پزشکان و آسانسور حمل بیمار به داخل است.
 از سوی وزیر نفت

نحوه بهبود وضعیت و توانمندسازی کارکنان قراردادی مدت موقت ابلاغ شد

می متالز - وزیر نفت نحوه بهبود وضعیت و توانمندسازی کارکنان قراردادی مدت موقت را ابلاغ کرد.
 از سوی معاونت عملیات سیالات ملی حفاری

دکل‌های حفاری به‌طور مستمر پایش می‌شوند

می متالز - دکل‌های حفاری از سوی معاونت عملیات سیالات شرکت ملی حفاری ایران با هدف جلوگیری از آسیب‌ها و کاهش خطرهای احتمالی به‌صورت مستمر کنترل، نظارت و پایش می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما