خبر
آهن و فولاد   محیط زیست   دانشگاه ها  

کمک 2 میلیاردی فولاد اصفهان و اهواز جهت راه‌اندازی آزمایشگاه ویروس‌شناسی کهگیلویه و بویراحمد

می متالز - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از کمک 2 میلیاردی فولاد اصفهان و اهواز جهت راه‌اندازی آزمایشگاه ویروس‌شناسی استان خبر داد.

به گزارش می متالز، پرویز یزدان پناه در نشست ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خریدهای دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار کرد: کمبودهای خود را خریداری کرده‌ایم و در خصوص راه‌اندازی آزمایشگاه ویروس شناسی کمک 1 میلیارد تومانی مجتمع فولاد مبارکه اصفهان را داشته‌ایم.

این مسوول گفت: فولاد اهواز نیز قول کمک 1 میلیارد تومانی به استان داده تا بتوانیم آزمایشگاه ویروس‌شناسی مورد نیاز راه‌اندازی کنیم .

وی با قدردانی از همه دستگاه‌هایی که در غربال‌گیری شرکت می‌کنند افزود: همه پای کار هستند و در حال حاضر 63 درصد از جمعیت استان غربالگیری شده و در کشور رتبه 5 را به خود اختصاص داده‌ایم.

یزدان پناه از خرید تجهیزاتی خبر داد که با تامین اعتبارات از سوی وزارتحانه صورت گرفته و همچنین به کمک 300 میلیون تومانی ایرنسل و همچنین کمک 500 میلیون تومانی اتاق بازرگانی استان خبر داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تحلیلگر بازارهای بین المللی فولاد و سنگ آهن تاکید کرد؛

تاثیر کرونا ویروس بر صنعت فولاد هند

می متالز - اعمال قرنطینه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا (COVID-19) تمایلات بازار را به صنعت فولاد هند کاهش داده است.
 

صعود بهای نفت در بازارهای جهانی

می متالز - به دنبال امیدواری ها به تصویب قریب الوقوع بسته محرک اقتصادی دولت آمریکا در کنگره برای کاهش تبعات شیوع ویروس کرونا قیمت نفت روز چهارشنبه برای سومین جلسه متوالی شاهد افزایش بود.
 کارشناس معدن مطرح کرد:

کرونا و بلاتکلیفی بخش معدن در ایران

می متالز - یک کارشناس معدن و صنایع معدنی گفت: در حالی که این روزها شاهد شرایط حاد و بحرانی ناشی از شیوع شدید ویروس کشنده کرونا در کشورمان هستیم، هنوز دولت و هیات وزیران تکلیف بخش معدن و تعطیلی آنها، همچنین حق و حقوق کارگران و پرسنل شاغل در آنها را مشخص نکرده است.
 

کرونا به پالایشگاه‌های نفت رسید

می متالز - فهرست پالایشگاه‌های نفت که در پی شیوع ویروس کرونا و افت کم سابقه تقاضا برای نفت ناچار شده‌اند تولیدشان را کاهش دهند، رو به افزایش است.
 

مخازن جهانی نفت ۲ تا ۴ ماه دیگر پر می‌شوند

می متالز - با کاهش مصرف نفت در جهان و عدم کاهش تولید تولیدکنندگان بزرگ، مخازن جهانی کل زنجیره تامین نفت، بر اساس برآوردها، احتمالا طی ۲ تا ۴ ماه کاملا پر خواهد شد.
 

کاهش مصرف ۳۰ میلیون بشکه ای نفت در یک ماه آینده

می متالز - اقتصاد دان ارشد شرکت بازرگانی کالای ترافیگورا پیش بینی کرد که تقاضای جهانی برای نفت در آوریل با از کار افتادن گردش چرخ اقتصاد جهانی بر اثر شیوع ویروس کرونا، بیش از ۳۰ میلیون بشکه در روز کاهش پیدا خواهد کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما