خبر
مصالح ساختمانی  

"مرکز مصالح " کامل ترین مرکز تهیه و پخش کلیه مصالح ساختمانی

می متالز - مرکز مصالح بزرگترین وکامل ترین شرکت تهیه و پخش کلیه مصالح ساختمانی اعم از انواع آهن آلات و ملزومات ‌تاسیساتی و حرارتی برودتی ساختمان است.

به گزارش می متالز، در مرکز مصالح می توانید کلیه مصالح ساختمان را تهیه کنید. این شرکت در بازار آهن شادآباد تهران واقع شده است و حدود یک دهه است که به مشتریان عزیز خدمات خود را ارائه می دهد.

‎این شرکت متخصص در تهیه نیاز ساختمان سازان در زمینه خرید مصالح است تا سازندگان محترم با اسودگی خاطر و جلوگیری اطلاف وقت در امر خرید و دریافت اطلاعات فنی دقیق در محصولات و تنوع قیمتی نسبت به کیفیت به راحتی مایحتاج خود را تامیین کنند.

‎این شرکت عرضه مصالح ساختمانی خود را توسعه داده تا مشتری بعد از اطمینان خود نسبت به شرکت بتواند اکثر مصالح خود را از یک مجموعه با اطمینان خاطر و اطلاف وقت کمتری خرید نماید.

‎شرکت مرکز مصالح محصولات آهن اعم از میلگرد تیراهن نبشی و ناودانی مش رابیتس و ورق و در زمینه تاسیسات کلیه نیاز ها ساختمان اعم از لوله پلیکا یزد و پلیمر گلپایگان و اتصالات ونصبیات بهداشتی و لوازم اتشنشانی ابرسانی را بطور مستقیم از کارخانه های مختلف با قیمت ها و کیفیت های مورد نظر مشتری با کمترین قیمت ممکنه اراعه میدهد.

‎مرکز مصالح با داشتن کادری مجرب متشکل از مهندسین و تکنسین های متخصص در تمامی زمینه های صنعت ساختمان بر این باور است تا تمامی نیاز های مشتریان چه در زمینه تهیه و چه در زمینه اجرا را برآورده سازد. ‎اخیرا شرکت مرکز مصالح با قالب های نوین وافل خود خدمات فنداسیون و سقف ریزی ساختمان را به مجموعه خود اضافه نموده که در امر اسکلت بتنی و سقف های ساختمان کاهش چشمگیر هزینه ها را در بر  گرفته.

‎مشتری میتواند با تماس با مجموعه مرکز مصالح از مشاوره رایگان در کلیه زمینه های ساختمان از خرید مصالح تا اجرای آن را بهره ببرند

این مرکز قیمت روز میلگرد و‌ تمامی آهن آلات را در اختیار  مشتریان محترم قرار می‌دهد. ‎موجب افتخار این شرکت است تا اطلاعات تجربی و علمی خود را در راستای بهبود کیفیت و صرفه جویی انرژی و مالی در اختیار مشتریان عزیز بگذارد 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی شرکت مرکز مصالح به آدرس  www.markazei.com مراجعه بفرمایید

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فعالیت کمیته‌های نما به مدت دو ماه تعطیل شد

می متالز - طرح دو فوریتی اعطای مجوز به شهرداری تهران برای اخذ تعهد از مالکین پروژه های ساختمانی برای ارائه تاییدیه نمای ساختمان به منظور کاهش ترددهای غیر ضروری متقاضیان حوزه شهرسازی در راستای مقابله با شیوع کرونا با پیشنهاد کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به تصویب اعضای شورا رسید.
 سوم تا پنجم آذر ماه 99؛

پنجمین نمایشگاه و همایش «ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی» برگزار می‌شود

می متالز - پنجمین نمایشگاه و همایش «ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی» در روزهای 3 تا 5 آذر ماه 99 در بوستان گفتگو برگزار می‌شود.
 

مسابقه طراحی نمای ساختمان صندوق توسعه فناوری ایرانیان

می متالز - مسابقه طراحی نمای ساختمان صندوق توسعه فناوری ایرانیان توسط صندوق توسعه فناوری ایرانیان برگزار می‌گردد.
 

واقعیت‌های نگفته از سنگ نمای ساختمان در ایران/ نیاز به تغییر نگرش داریم

می متالز - سنگ‌های تزئینی ساختمانی، کاشی و سرامیک یکی از صنایع پایین دستی و از جمله مصالحی است که در ساخت و ساز و تولید مسکن استفاده می‌شود. سنگ‌ها در دکوراسیون داخلی آشپزخانه، سرویس بهداشتی و مهمتر از همه در نمای ساختمان استفاده می‌شود.
 

بلوک شیشه‌ای، متریالی ایده‌آل در معماری

می متالز - شیشه یکی از متریال‌های بسیار رایج در صنعت معماری و ساختمان‌سازی است که از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار گرفته است. شیشه به‌دلیل شفافیت لازم و قابلیت عبور نور جایگاه ویژه‌ای هم در نماکاری ساختمان و هم در طراحی دکوراسیون به خود اختصاص داده است. شیشه در انواع مختلف تولید و برای مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 

تولید ماده‌ای از سنگ‌های آتشفشانی برای ساختمان‌سازی

می متالز - دانشمندان لهستانی از سنگ‌های آتشفشانی برای ساختن متریال جدید استفاده کرده‌اند که می‌تواند در آینده‌ای نزدیک با قیمتی کمتر جایگزین مصالح ساختمانی سنتی شود. این ماده ضمن اینکه عایق خوبی است، از مقاومت زیادی هم برخوردار است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما