خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   صنعت  

کارگران هپکو و آذرآب دستمزد اسفند را دریافت نکرده‌اند

می متالز - دستمزد اسفند ماه کارگران هپکو و آذرآب پرداخت نشد.

به گزارش می متالز، ابوالفضل رنجبر (نایب رئیس شورای اسلامی کار هپکو) از عدم پرداخت دستمزد اسفند ماه کارگران تا پایان سال خبر داد. 

به گفته او؛ سازمان خصوصی‌سازی اگرچه به کارگران متعهد شده بود تا پایان سال معوقات را تسویه کند و روزهای پایانی سال و دستمزد بهمن ماه کارگران پرداخت شد اما دستمزد اسفند به سال ۹۹ موکول شد. 

همچنین کارگران شرکت آذرآب اراک از عدم پرداخت دستمزد اسفند ماه خبر دادند. این در حالی است که کارفرما متعهد شده بود تا آخر سال معوقات را به صفر برساند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 توضیح سازمان خصوصی سازی درباره سود سهام عدالت؛

سود پرداخت نشده به دلیل مسائل بانکی است

می متالز - درحالی که واریز سود سهام عدالت از سوم اسفند سال ۱۳۹۸ آغاز شده، برخی مشمولان هنوز سود خود را دریافت نکرده یا کمتر از میزانی که اعلام شده بود دریافت کرده‌اند. در این راستا معاون امور سهام و بنگاه‌های سازمان خصوصی‌سازی ضمن تشریح آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت، علت تاخیر در واریز برای برخی از مشمولان را اعلام و تاکید کرد که مشمولان حتما باید شماره شبای خود را به درستی اعلام کرده باشند.
 در دومین روز کاری این هفته بازار سهام رقم خورد:

معاملات مشکوک یک پتروشیمی، دو شرکت از گروه شیمیایی + ۱۲ نماد

می متالز - پتروشیمی گلستان، دو شرکت از گروه محصولات شیمیایی، هپکو، کارگزاران پارس و ۱۰ نماد دیگر در دومین روز کاری این هفته بازار سهام مشمول معاملات مشکوک شدند.
 

پرونده "ورود شستا به بورس" باز ماند

می متالز - وعده ورود شستا به بورس تا پایان مهرماه سال گذشته و بعد از عدم تحقق، وعده ورود آن به بورس تا پایان سال هم محقق نشد و این پرونده باوجود وعده های داده شده فعلا باز مانده و به سال ۱۳۹۹ کشیده شده است.
 

فیلم| وقتی کارگران هپکو با عیدی شان هزار شاخه گل تقدیم مدافعان سلامت می کنند

می متالز - کارگران شرکت هپکو با خرید هزار شاخه گل آن را به مدافعان سلامت تقدیم کردند.
 

فرصت طلایی سازمان خصوصی‌سازی در تپکو | با عرضه 18 درصد سهام در بازار خرد هپکو را زنده کنید

می متالز - طی لحظات پایانی بازار امروز و به دنبال هیجانی که کل بازار سهام کشور را فراگرفته است صف فروش سنگین تپکو نیز جمع شد. این سهم پس از معاملات بیش از 90 میلیارد تومانی به صف خرید رسید. این درحالی است که همچنان باید به حباب سنگین این سهم اشاره کرد.
 در دومین روز کاری سال رقم خورد:

معاملات مشکوک بورس کالا، "هپکو"، دو شرکت از گروه انبوه سازی و ۱۱ نماد

می متالز - بورس کالا، شرکت پرحاشیه فرابورسی، دو شرکت از گروه انبوه سازی، بورس تهران و ۱۰ نماد دیگر در دومین روز کاری سال مشمول معاملات مشکوک شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما