خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  

سیمان ساوه از تولید روزانه ۸ هزارتن کلینکر خبر داد

می متالز - سیمان ساوه از زیرمجموعه‌های شستا که در روزهای پایانی سال ۹۸ عرضه اولیه شد، از تولید روزانه ۸ هزار تن کلینکر خبر داد.

به گزارش می متالز،  کمال صدیقی اعلام کرد: بر اساس سیاست‌های ابلاغی شستا در شرکت سیمان ساوه هر دو کارخانه سیمان خاکستری با دو خط به ظرفیت جمعاً ٧٠٠٠ تُن تولید کلینکر در روز و کارخانه سیمان سفید با دو خط به ظرفیت جمعاً ١٠٠٠تُن تولید کلینکر سفید در روز در حال تولید است.

بنابراین گزارش، ۲١ اسفند ماه با عرضه اولیه ۹ درصد از سهام سیمان ساوه، هر سهم این شرکت تازه وارد فرابورسی با ۲۳۵۰ تومان کشف قیمت شد تا به عنوان بیست و سومین شرکت جدید ثبت شود.

کد خبر: 93372
تاریخ: 1399/01/05 - 21:52
منبع: رادیو سهام

سیمان ساوه  کمال صدیقی  سیمان خاکستری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اقدام جدید مجموعه در حال عرضه اولیه چیست

می متالز - سهام شرکت های شستا ، سرمایه‌گذاری صبا تامین و ۸ زیرمجموعه دیگر طی سال جاری با پذیرش در بورس و فرابورس ، عرضه اولیه می شود .
 فروش سه ماهه شرکت به ۸۹۴ میلیارد ریال رسید:

رشد ۲ درصدی نرخ فروش محصولات سمازن

می متالز - جمع مقادیر فروش تجمیعی سه ماه گذشته نیز به بیش از ۴۶۰ هزار و ۵۰۰ تن رسیده است.
 

گزارش مدیرعامل شرکت تازه وارد فرابورسی از تولید روزانه ۸ هزار تن کلینکر

می متالز - مدیرعامل سیمان ساوه گفت: هر دو کارخانه سیمان خاکستری و سفید این شرکت تازه وارد با ظرفیت روزانه ۸۰۰۰ هزار تن کلینکر در حال تولید است.
 رشد 8 برابر سودآوری این هلدینگ سیمانی؛

پرتفوی «سفارس» نیاز به اصلاح دارد

می متالز - شرکت «سیمان فارس و خوزستان» تاکنون موفق به شناسایی سود مطلوبی شده که غالب آن از فروش سرمایه گذاری ها و عرضه اولیه "ساوه" حاصل شده است.
 توسط یک کارگزاری بررسی شد:

تحلیلی از وضعیت مالی و عملکردی شرکت تازه وارد فرابورسی

می متالز - پس از عرضه اولیه ۹ درصد از سهام سیمان ساوه در فرابورس، آخرین اطلاعات و وضعیت این شرکت ۶۵ میلیارد تومانی از سوی یک کارگزاری بررسی و تحلیل شد.
 

میزان مشارکت در ۲ عرضه اولیه اخیر بازار سهام چه مقدار بود؟

می متالز - در جریان عرضه اولیه سهام شرکت‌های سیمان ساوه و سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر که روز چهارشنبه گذشته انجام شد، بیش از ۱.۶ میلیون کد معاملاتی در هر یک از این عرضه‌ها مشارکت داشتند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما