خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  
کارشناس بازارسرمایه مطرح کرد:

جریان پول به دنبال پیدا کردن موقعیت سرمایه‌گذاری

می متالز - رئیس اداره بازار هلدینگ خلیج فارس گفت: جریان پول به دنبال پیداکردن موقعیت های مناسب برای سرمایه گذاری است و در شرایط فعلی در بازارهای موازی این بازار سرمایه است که از سرمایه گذاران استقبال به عمل می آورد.

به گزارش می متالز، اعظم هنردوست رئیس اداره بازار هلدینگ خلیج فارس، در خصوص رشد بازار در سال گذشته اظهار کرد: در رشد بازار در یک سال گذشته عوامل متعددی نقش داشتند اما دلیل عدم اصلاح سنگین و بازگشت آن را بیشتر می توان در ورود نقدینگی به بورس دانست.

وی افزود: اما ورود نقدینگی به بورس را نیز می توان به عوامل دیگری نسبت داد که مهمترین آن رکود سایر بازارها مانند بازار سکه، طلا، ارز و مسکن است. 

رئیس اداره بازار هلدینگ خلیج فارس درخصوص هدایت نقدینگی به سوی بازار سرمایه گفت:مشخص است که جریان پول به دنبال پیداکردن موقعیت های مناسب برای سرمایه‌گذاری است و در شرایط فعلی در بازارهای موازی این بازار سرمایه است که از سرمایه گذاران استقبال به عمل می آورد.

کد خبر: 93403
تاریخ: 1399/01/05 - 22:06
منبع: بورس نیوز

هلدینگ خلیج فارس  اعظم هنردوست  بورس  بازار سرمایه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

ارزش جایگزینی کارخانجات سیمان، شکر و نیروگاه ها

می متالز - ارزش جایگزینی کارخانه‌هاي تيپيكال كشور و كاربرد آن در ارزشيابي سهام شركت‌ها
 با نگاهی به پرتفوی بورسی این شرکت سرمایه گذاری؛

سهامداران در انتظار صورت مالی 3 ماه این نماد

می متالز - نکته جالب اما صورت پرتفوی سرمایه گذاری بورسی این شرکت است که نام قند ثابت خراسان (قثابت)، اتومبیل سایپا (خساپا) و آبسال در آن به چشم می خورد، خساپا پس از افزایش سرمایه سنگین با رشد 100 درصدی بازکشایی شد و بهای هر سهم قثابت در حالی برای وگستر 30 هزار ریال بوده که اکنون این سهم در محدوده 90 هزار ریالی خرید و فروش می شود و این یعنی رشد 200درصدی.
 تالار شیش ای سعادت خبر می دهد؛

شاخص ابرکانال را پس گرفت

می متالز - شاخص کل بورس تهران در معاملات امروز سه شنبه سیزدهم خرداد ماه با رشد بیش از 40 هزار واحدی ابرکانال یک میلیون واحدی را پس گرفت و به ارتفاع یک میلیون و 28 هزار واحدی بازگشت.
 دو پیام ناظر منتشر شد + جزییات

خرید سهام عدالت از امروز | 31 نماد خاص کدامند؟/8 نکته مهمی که سهامداران باید رعایت کنند

می متالز - پیام ناظر در مورد سهام عدالت منتشر شد. ناظر بازار البته 31 نماد سهام عدالتی برای خرید سهام در شرکت های سرمایه پذیر را نیز اعلام کرد.
 

کدام نمادها امروز در فرابورس بسته می شود

می متالز - با نزدیک شدن به پايان مهلت استفاده از حق تقدم خريد سهام در نماد (زقيامح1)، نماد «زقیام» امروز پس از پایان معاملات بسته میشود.
 

40 سهمی که امروز خریدارند + اسامی

می متالز - 40 نماد بورس و فرابورس امروز در صف خرید هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما