خبر
اقتصاد  
ستاد مقابله با کرونای استان آذربایجان شرقی تصویب کرد؛

تعطیلی واحدهای صنفی و مراکز تجاری غیر ضرور آذربایجان شرقی تا 13 فروردین

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان آذربایجان شرقی، همه واحدهای صنفی و مراکز تجاری غیر ضرور استان شرقی تا 13 فروردین تعطیل هستند.

به گزارش می متالز، حبیب امین زاده افزود: هیات مدیره اتحادیه های صنفی استان مکلف هستند مصوبه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا را به نحو مطلوب به اعضای خود اطلاع رسانی کنند.

وی اضافه کرد: این مصوبه شامل داروخانه‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، واحدها و مراکز تولید و توزیع مواد غذایی و پروتئینی، فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی و مراکز ارائه خدمات عمومی نیست.

امین زاده هدف از تعطیلی مراکز تجاری را جلوگیری از ازدحام و تراکم جمعیت در مراکاز تجاری و تفریخی استان عنوان کرد.

وی ادامه داد: تمرکز عمده واحدهای صنفی در مرکز شهر تبریز است و ضروری است مدیران اتحادیه های صنفی مرکز استان، موضوع را هرچه سریعتر به اطلاع کلیه واحدهای صنفی مراکز تجاری خرید، پاساژها به ویژه در محدوده بازار بزرگ تبریز برسانند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ظرفیت فرآوری مواد معدنی در آذربایجان‌غربی ۹.۱۵ میلیون تن در سال است

می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با هدف جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی، ١١٧ واحد فرآوری در استان فعال است که ظرفیت آنان به ٩ میلیون و ١۵٠ هزار تُن در سال می‌رسد.
 منصور یزدی زاده خبر داد:

رکوردهای ذوب آهن اصفهان در تولید، فروش و صادرات درسال 1398

می متالز - ذوب آهن اصفهان با همت تلاشگران خود در سال 1398 موفق به ثبت رکوردهایی در تولید، فروش و صادرات گردید و این موفقیت ها با وجود مشکلات عدیده سال گذشته از جمله کمبود شدید مواد اولیه و نقدینگی و شیوع بیماری کرونا حاصل شد.
 وزیر صمت در جلسه شورای معاونین تاکید کرد:

"جهش تولید" تکمیل کننده اهداف "رونق تولید"/ تقویت بازار های داخلی، پیشران اقتصاد در سال 99/ کمک بیش از ۱۳۰ میلیارد تومانی شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی کشور برای تامین اقلام بهداشتی

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه، گفت: در سال 98، عموم بخش های تولیدی کشور رونق گرفته و رشد خوبی را تجربه کردند و امیدوارم با تداوم برنامه ها در سال "جهش تولید" که در واقع تکمیل کننده سال "رونق تولید" است، این اقدامات تقویت و تکمیل تر شوند.
 

انجام بیش از 19 هزار مورد بازرسی در سطح بازار استان سمنان از ابتدای 99

می متالز - معاون امور بازرگانی و اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۹هزار بازرسی در محدودیت واحدهای صنفی غیر ضرور در سطح استان انجام گرفته و ۶۰ واحد صنفی نیز در استان پلمپ شده است.
 

حمایت ویژه از تولیدات کیفی و صادرات محور استان هرمزگان در سال "جهش تولید"

می متالز - سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال «جهش تولید»، حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی به ویژه در حوزه تولیدات کیفی و صادرات محور در راستای تحقق شعار سال انحام می‌‌شود.
 

برخورد با عدم تعطیلی صنوف در قم

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در صورت بی توجهی اصناف استان به دستور تعطیلی، نیروی انتظامی با این صنوف برخورد خواهد کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما