خبر
اقتصاد   آلومینیوم  
مدیرعامل شرکت آلومینیوم جنوب (سالکو) ضمن پیام نوروزی خود خبر داد:

راه‌اندازی واحدهای مختلفی از کارخانه مجتمع آلومینیوم جنوب

می متالز - مدیرعامل شرکت آلومینیوم جنوب (سالکو) طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت و اذعان کرد: تمام اقدامات صورت گرفته در سال 1398 به دلیل فداکاری و تلاش کارکنان، حاصل شده است و توانستیم واحدهای مختلفی از سالکو راه‌اندازی کنیم و در سال آتی اقدامات توسعه‌ای بیشتری انجام می‌شود.

 

به گزارش می متالز، شهریار طاهرپور، مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در پیامی فرا رسیدن نوروز 1399 را تبریک گفت و اذعان کرد: تمام اقدامات صورت گرفته در سال 1398 به دلیل فداکاری و تلاش کارکنان، حاصل شده است و توانستیم واحدهای مختلفی از سالکو راه‌اندازی کنیم و در سال آتی اقدامات توسعه‌ای بیشتری انجام می‌شود.

متن  پیام نوروزی وی به شرح زیر است:

«یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر الیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال»

سلام علیکم؛

سال ۱۳۹۸ را با تمام اتفاقات تلخ و شیرین در کنار یکدیگر به پایان رساندیم و سالی جدید با امید به آینده‌ای روشن آغاز شد.

در سالی که گذشت، واحدهای مختلفی از کارخانه مجتمع آلومینیوم جنوب راه‌اندازی شد و خاطرات شیرینی را رقم زد، بدون شک موفقیت‌های به دست آمده مرهون تلاش و خلاقیت کارکنان سالکو و همراهی سهام‌داران بزرگ آن است.
انشالله این موفقیت‌ها در سال ۱۳۹۹ با همدلی و همت همکاران دلسوز ادامه یابد.

ضمن قدردانی از زحمات کارکنان، فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را به همه همکاران و خانواده محترم‌شان شاد باش گفته، برایشان سالی سرشار از شادی، سلامت و موفقیت از درگاه ایزدمنان آرزومندم. 
امیدوارم سال ۱۳۹۹ برای شرکت آلومینیوم جنوب سال محبت، تلاش، آرامش و جهش تولید باشد.

پیروز و سرافراز باشید.

شهریار طاهر پور
مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید ۱.۵میلیون تن آلومینیوم خام در چشم‌انداز ۱۴۰۴/ امید رسیدن به سند چشم‌انداز آلومینیوم در سال جهش تولید

می متالز - یک مقام مسوول در صنعت آلومینیوم گفت: برای برنامه‌ریزی و تعیین اهداف‌ باید توان دولتمردان و شرکت‌های پایین‌دستی را درنظر بگیریم و به ثمر رسیدن برنامه‌ها را پایش و پیگیرى نماییم. در سند چشم انداز، تولید یک و نیم میلیون تن آلومینیوم خام در کشور تا سال ١٤٠٤ برنامه‌ریزی شده است که امید می‌رود در سال جهش تولید با همت بخش دولتى و خصوصى عقب ماندگى در رسیدن به این هدف جبران شود.
 

آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید آلومینیوم در روسیه

می متالز - یک کارخانه تولید آلومینیوم در شهر دمیتروف دچار حریق شده است.
 رئیس سابق هیات عامل ایمیدرو:

عملکرد صادرات غیرنفتی می‌توانست بهتر از این هم باشد

می متالز - رئیس سابق هیات عامل ایمیدرو گفت: در صادرات صنایع معدنی و پتروشیمی رکورد خوبی کسب شد؛ همچنین در صنایع معدنی، مس و فولاد به دلیل افزایش تولید و رکود بازار داخلی، صادرات این دو فلز رشد خوبی پیدا کرد که اگر برخی از بخش‌نامه‌ها وجود نداشت، عملکرد صادرات غیرنفتی جهش می‌یافت.
 وزارت صمت منتشر کرد؛

آمار تولید محصولات منتخب صنایع معدنی و فلزی

می متالز - جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که تولید محصولات منتخب معدنی در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۸، هشت محصول از ۱۲ محصول منتخب معدنی افزایش تولید ۰.۸ درصد تا ۱۹.۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۷ تجربه کرده‌اند.
 در 11 ماه سال جاری رخ داد؛

کاهش 13 درصدی تولیدات آلومینیوم کشور/ رشد 2 درصدی تولیدات ایرالکو

می متالز - تولیدات آلومینیوم در 11 ماه سال 1398 در شرکت‌های بزرگ صنعت آلومینیومی شامل چهار واحد تولیدکننده، نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته 13 درصد افت داشت؛ همچنین میزان تولیدات این شرکت‌ها در بهمن ماه نسبت به دی ماه، دو درصد افزایش یافت.
 

معرفی ۸ محصول معدنی پر تولید

می متالز - طبق آمار در ۱۱ ماهه سالی که به تازگی تمام شد، در مقایسه با مدت مشابه سال پیش از آن، از ۱۱ محصول منتخب معدنی هشت محصول افزایش تولید داشته‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما