خبر
بورس کالا   پتروشیمی   قیر و روانکارها  

صادرات ۲۶ هزار تن قیر و گوگرد از طریق بورس کالا

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه میزبان داد و ستد ۱۹ هزار و ۸۰۰ تن قیر و ۷ هزار تن گوگرد بود.

به گزارش می متالز، ۲۰۰ تن قیر، ۵ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۱۶ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم، ۳ هزار و ۲۱۴ تن مواد پلیمری و ۱۳ هزار و ۸۴۲ تن مواد شیمیایی نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی مورد معامله قرار گرفت.

کد خبر: 94124
تاریخ: 1399/01/11 - 15:09
منبع: بورس کالای ایران

قیر و گوگرد  بورس کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مصوبات مختصر و مفید برای یک جلسه پرحاشیه

کارگروه تنظیم بازار، مسوولیت حذف قیمت های نامتعارف را به بورس کالا واگذار کرد/ دستورالعمل تنظیم بازار فولاد بازنگری می شود

می متالز - کارگروه تنظیم بازار در جلسه اخیر خود که گمانه زنی های زیادی در خصوص مصوبات آن انجام شده بود، با تصویب چند مورد اساسی، خبر از بازنگری در دستورالعمل تنظیم بازار فولاد داد. همچنین در این جلسه مسوولیت حذف قیمت های نامتعارف به بورس کالا واگذار شده تا بر اساس ساز و کارهای دراختیار نسبت به کنترل سقف قیمت ها اقدام کند. بنابراین به نظر می رسد دیگر خبری از ابطال مکرر معاملات نخواهد بود.
 

پلیمری ها پیشتاز معاملات امروز بورس کالای ایران

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۶ خرداد ماه، میزبان دادوستد ۳۶ هزار و ۲۴۷ تن مواد پلیمری بود.
 در بورس کالای ایران صورت می گیرد؛

تالار محصولات صنعتی و معدنی میزبان عرضه فولاد، مس و آلومینیوم

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۶ خرداد ماه، میزبان عرضه ۳۲ هزار و ۷۳۶ تن سبد میلگرد، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تن سبد تیرآهن، ۴ هزار تن مس کاتد و ۲ هزار تن آلومینیوم است.
 معاون خرید شرکت ذوب آهن اصفهان از جلسه مهم و پر چالش قیمت گذاری گفت:

ذوب آهن با هر گونه افزایش قیمت سنگ آهن مخالف است/ اگرچه توافق عملیاتی حاصل نشده اما قدم مثبتی در جهت شفاف سازی منافع همه حلقه های زنجیره برداشته شد

می متالز - محمدجعفر صالحی، معاون خرید شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص جلسه تعیین نسبت‌های قیمتی زنجیره فولاد اظهار کرد: این نشست بنا به دعوت معاونت امور معدنی وزارت صمت با عنوان قیمت گذاری سنگ آهن و محصولات معدنی با حضور تولیدکنندگان مواد آهن دار شامل سنگ آهن، کنسانتره و گندله و همچنین تولیدکنندگان فولاد تشکیل شد.
 

بورس کالا معاملات روز دوشنبه ورق مبارکه را باطل کرد/ الزام ورود همه فولادی‌ها به بورس

می متالز - چندی است عرضه‌های ورق فولادی در بورس کالا از سوی معاونت امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت مورد ابطال قرار می‌گیرد و دلیل آن جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در بازار آزاد است. ابطال معاملات در بورس کالا در حالی انجام می‌شود که عملا قیمت ورق فولادی در بازار آزاد به صورت محسوس و چشمگیری بیش از قیمت‌های جهانی است. اما معاملات اخیر که باطل شد، از سوی بورس کالا بود و معاملات برخلاف همیشه از سوی معاونت معدنی وزارت صمت نبود.
 

فرمول جدید قیمت‌گذاری محصولات فولادی ستاد تنظیم بازار

می متالز - ابطال مکررمعاملات فولاد در بورس کالا، عطش بازار برای محصولاتی نظیر شمش فولاد و انواع ورق و همچنین رشد قیمت‌ها را به‌دنبال داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما