خبر
فلزات گرانبها  

پیام تسلیت وزیر صنعت، معدن و تجارت در پی درگذشت مدیرعامل مجتمع طلای زرشوران

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور پیامی درگذشت محمدرضا سیابانی «مدیر مجتمع معدنی طلای زرشوران شهر تکاب» را تسلیت گفت.

به گزارش می متالز، در پیام رضا رحمانی آمده است:
 

انا لله و انا الیه راجعون

▪️خبر درگذشت مرحوم محمدرضا سیابانی بر اثر کرونا موجب تاسف و تالم اینجانب گردید.

این مدیر پرتلاش و خستگی ناپذیر هیچ‌گاه از تلاش و کوشش در راه اعتلای صنعت و معدن این مرز و بوم دست نکشید و منشا خدمات موثری شد که تا همیشه به یادگار خواهد ماند. ▪️اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت، این ضایعه را به خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال، رحمت و غفران الهی برای ایشان مسألت می‌نمایم. ▪️گفتنی است که محمدرضا سیابانی «مدیر مجتمع معدنی طلای زرشوران شهر تکاب» بر اثر ابتلا به کرونا در سن ۵۷ سالگی چشم از جهان فروبست.

کد خبر: 94479
تاریخ: 1399/01/15 - 20:19
منبع: ایمیدرو

مجتمع طلای زرشوران  رضا رحمانی  محمدرضا سیابانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در بررسی عملکرد وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت در حوزه فولاد مطرح شد:

صدور ۲۹ مصوبه و دستورالعمل بی‌اثر

می متالز - هفته گذشته شاهد برکناری رضا رحمانی از جایگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت بودیم. این برکناری در حالی اتفاق افتاد که رحمانی، کمتر از دو سال سکان مدیریت این وزارتخانه را بر عهده داشت.
 در بررسی عملکرد وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت مطرح شد:

رحمانی تنها به دنبال حفظ وضع موجود معدن

می متالز - رئیس‌جمهوری روز دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت در حکمی رضا رحمانی، وزیر وقت صنعت، معدن و تجارت را برکنار و حسین مدرس خیابانی را به‌عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد. بعد از گذشت یک هفته از این تصمیم، روزنامه صمت درباره عملکرد نخستین وزیر عزل‌شده در دولت یازدهم و دوازدهم در وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارشی تهیه کرده که در زیر می‌خوانید.
 

نسخه نجات بازار فولاد

می متالز - برای بررسی عملکرد رضا رحمانی در مسند وزیر صنعت، معدن و تجارت باید خاطرنشان کرد: دوران فعالیت ایشان با چالش‌های بزرگ اقتصادی همراه بود و اعمال دوباره تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران در دو سال گذشته، اقتصاد کشور را درگیر کرد.
 نایب رئیس کمیسیون صنایع در گفتگو با بازار:

تعداد وزارتخانه‌ها کفاف اطرافیان دولت را نمی‌دهد/ مجلس بعد هم به تفکیک رای نخواهد داد

می متالز - احمدی، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن و مسوول پیگیری ادغام در دولت احمدی‌نژاد که معتقد است با تفکیک بازرگانی و صنایع دوباره دعواهای وزارتخانه ای بالا می‌گیرد، گفت: دولت روحانی همچنان به دنبال تفکیک است اما مطمئن باشد که در مجلس بعد هم این طرح رای نخواهد آورد.
 

تقدیر بیش از 200 نفر از نمایندگان از رضا رحمانی

می متالز - بیش از 200 نفر از نمایندگان با صدور بیانیه‌ای از زحمات رضا رحمانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت تقدیر و تشکر کردند.
 

معمای صمت

می متالز - تشکیل مجدد وزارت بازرگانی، موضوعی جنجالی که سابقه‌ای دیرینه در کشور دارد و در هر بار مطرح شدن نظر مخالفان و موافقان را برانگیخته است. مخالفان از شکست این طرح سخن می‌گفتند و معتقد بودند که این طرح به صورت ناگهانی در مجلس مطرح شده و اصلا فرصتی برای بحث و بررسی درخصوص آن نبوده است. اما از سوی دیگر موافقان تفکیک را راهی برای پویایی اقتصاد می‌بینند. به گفته آنها با تفکیک وزارتخانه‌ها بازار تنظیم و بسیاری از مشکلات فعلی در زمینه بازرگانی حل خواهد شد اما علی‌رغم نظر موافقان، 21 اردیبهشت سال جاری جدایی صنعت از بازرگانی با «نه» مجلسی‌ها روبه‌رو شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما