خبر
نفت   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  

دلیل کاهش تعداد دکلهای حفاری نفت و گاز امریکا + نمودار

می متالز - تعداد دکلهای حفاری نفت و گاز آمریکا طی هفته اخیر کاهش یافت.

به گزارش می متالز به نقل از کاظم نادر علی، تعداد دکلهای حفاری نفت و گاز آمریکا طی هفته اخیر با 64 عدد کاهش به 664 عدد رسید. عمده کاهش در دکلهای نفتی منطقه غرب تگزاس با توقف فعالیت 30 دکل ، این منطقه جزو تولیدکنندگان شیل می باشد که نشان میدهد افت قیمت نفت و تصمیم ایالت تگزاس در کاهش 500 هزار بشکه ای تولید بخاطر نداشتن توجیه اقتصادی است.همچنین منطقه نیومکزیکو نیز با توقف 9 دکل نفتی همراه بود .

 

کد خبر: 94718
تاریخ: 1399/01/16 - 19:59
منبع: دنیای بورس

دکلهای حفاری نفت و گاز آمریکا  شیل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ببینید:

مس و کاهش ۱.۶۳%- تا رسیدن به ۵۳۰۳ دلاری

می متالز - قیمت مس در بازار‌های جهانی در روز جمعه ۸۷$- زیر فشار تنش سیاسی آمریکا و چین بر سر مدیریت کرونا و هنگ‌کنگ کاهش و به محدوده میانگین متحرک ۲۰ روزه=MA۲۰ نزدیک شد که در صورت تشدید بحران و تحریم آمریکا و اعمال تعرفه و شروع جنگ‌تجاری می تواند تا ۵۰۰۰$ کاهش یابد (احتمال پایین).
 

تهدید چینی شیل آمریکا

می متالز - دارایی‌ها و شرکت‌های نفت شیل آمریکا در پی شیوع ویروس کرونا و پیامدهای اقتصادی آن، به گزینه‌ای مناسب برای چین که همواره به دنبال خرید ارزان قیمت دارایی‌های سایر کشورهاست تبدیل شده ‌است.
 

بی اچ پی توسعه معدن مس Spence در شیلی را به دلیل شیوع ویروس کرونا به تاخیر انداخت

می متالز - رویترز گزارش داد: غول معدنکاری جهان یعنی BHP اعلام کرد که توسعه معدن مس Spence در شیلی به دلیل کاهش تعداد کارمندان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به تاخیر می افتد.
 

مس به درمان کرونا کمک می‌کند؟

می متالز - وزیر معدنکاری شیلی دستور داد با استفاده از آمونیوم کواترنری تقویت شده با نانوذرات مس در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ساختمان ضدآفتاب منفجر شود.
 

کانتیننتال ۷۰ درصد تولید خود را کاهش داد

می متالز - شرکت کانتیننتال ریسورسز که از تولیدکنندگان شیل آمریکا است مانند دیگر شرکت‌های نفت آمریکا تولید خود را کاهش داد. بحران ویروس کرونا قیمت نفت و تقاضا برای سوخت را پایین آورده است.
 

وزیر معادن شیلی به استفاده از مس برای مبارزه با کووید 19 فرمان داد

می متالز - وزیر معادن شیلی، «بالدو پروکوریکا» فرمان داد که ساختمان محل دفترش با استفاده از آمونیوم چهار ظرفیتیِ تقویت شده با ذرات ریز مس، گند زدایی بشود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما