خبر
اقتصاد   نفت   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
رئیس هیات مدیره استصنا مطرح کرد:

نگرانی غول تجهیزات نفتی از سال مالی ...

می متالز - وضعیت موجود بر پروژه ها، جریان مالی و ارتباطی دولت و گردش تغییرات مملکت تاثیرگذاشته و نسبت به سالی که در آن هستیم خوشبین نبوده و به نظر می‌رسد سال اقتصادی خوبی در پیش نخواهیم داشت.

به گزارش می متالز، سیروس تالاری رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) در خصوص مشکلات اخیر کشور گفت: مهمترین نکته برای انجمن ما عبور همراه با سلامتی مجموعه تولید کنندگان کشور از وضعیت بیماری موجود است.


وی ادامه داد: صرف نظر از وجود تحریم و سختی در فروش نفت، میزان فروش این محصول نیز قابل ملاحظه نبوده که این امر بر درآمد ارزی دولت نیز تاثیر گذاشته و آن را کاهش خواهد داد.


تالاری به بیماری کرونا اشاراتی داشت و عنوان کرد: با سخنان رئیس جمهور و اختصاص ۲۰ درصدی بودجه مملکت به رفع آسیب‌های احتمالی حادث شده از این بیماری، شاهد کاهش توان مادی کشور خواهیم بود.


وی افزود: از سویی دیگر بسیاری از پروژه‌ها به اجبار غیر فعال شده و اینکه چه زمان فعالان اقتصادی مجددا بدون احساس خطر قادر به حضور در محل فعالیت خود هستند نیز مشخص نیست.


رئیس هیئت مدیره "استصنا" خاطر نشان کرد: وضعیت موجود بر پروژه ها، جریان مالی و ارتباطی دولت و گردش تغییرات مملکت تاثیرگذاشته و نسبت به سالی که در آن هستیم خوشبین نبوده و به نظر می‌رسد سال اقتصادی خوبی در پیش نخواهیم داشت.

کد خبر: 95410
تاریخ: 1399/01/19 - 22:01
منبع: بورس نیوز

سیروس تالاری  استصنا  تحریم  بیماری کرونا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس سازمان صمت قزوین:

استان قزوین همه شاخص های لازم برای توسعه صنعتی را دارد

می متالز - ️رییس سازمان صمت استان قزوین در حاشیه بازدید از 6 واحد صنعتی و تولیدی در شهرصنعتی البرز گفت: استان قزوین همه شاخص های لازم را برای توسعه صنعتی دارا میباشد.
 

دکتر مدرس خیابانی: عملکرد ایمیدرو نشان داد با وجود تحریم ها، توسعه متوقف نشده است/"ساخت داخل" و "استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی"؛ ماموریت های اصلی ایمیدرو/ امسال صادرات آلومینیوم کلید می خورد

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه عملکرد ایمیدرو نشان داد با وجود تحریم ها، توسعه متوقف نشده است، گفت: "ساخت داخل"، "پیوند با دانش بنیان ها" و "استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی" از مهم ترین ماموریت های ایمیدرو در سال جهش تولید باشد.
 چند نکته مهم درباره تغییرات قیمت سکه و ارز را بخوانید

یک تحلیل: آیا التهاب دلار و سکه به بورس ربط دارد + نمودار

می متالز - چرا همزمان با افت و خیز بورس، همین نوسان در بازار ارز و سکه نیز مشاهده میشود. عامل اصلی در التهاب قیمت سکه و ارز در قیاس با بورس چیست.
 

تولید کنسانتره در شرکت گهرروش سیرجان به مرز ۱۸میلیون تن رسید

می متالز - به گفته مدیرعامل شرکت گهرروش سیرجان با تلاش و همت مهندسین بومی خط تولید کنسانتره بازیابی هماتیت با تولید سالیانه یک میلیون تن راه اندازی شده و در نتیجه میزان تولیدی این ماده معدنی به مرز ۱۸میلیون تن رسید.
 

نقش ویژه فولاد مبارکه در صنعت

می متالز - فولاد مبارکه در سالی که به‌عنوان جهش تولید نام‌گذاری شده، نقشی ویژه و اساسی درصنعت کشور و صادرات غیرنفتی در شرایط تحریم و بحران کرونا خواهد داشت.
 

آمریکا ایران را تهدید کرد!

می متالز - منابع خبری مدعی شده اند دولت ترامپ نفتکش‌های حامل سوخت ایران را به اعمال تحریم‌های اقتصادی تهدید کرده‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما