خبر
اقتصاد   نفت   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
رئیس هیات مدیره استصنا مطرح کرد:

نگرانی غول تجهیزات نفتی از سال مالی ...

می متالز - وضعیت موجود بر پروژه ها، جریان مالی و ارتباطی دولت و گردش تغییرات مملکت تاثیرگذاشته و نسبت به سالی که در آن هستیم خوشبین نبوده و به نظر می‌رسد سال اقتصادی خوبی در پیش نخواهیم داشت.

به گزارش می متالز، سیروس تالاری رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) در خصوص مشکلات اخیر کشور گفت: مهمترین نکته برای انجمن ما عبور همراه با سلامتی مجموعه تولید کنندگان کشور از وضعیت بیماری موجود است.


وی ادامه داد: صرف نظر از وجود تحریم و سختی در فروش نفت، میزان فروش این محصول نیز قابل ملاحظه نبوده که این امر بر درآمد ارزی دولت نیز تاثیر گذاشته و آن را کاهش خواهد داد.


تالاری به بیماری کرونا اشاراتی داشت و عنوان کرد: با سخنان رئیس جمهور و اختصاص ۲۰ درصدی بودجه مملکت به رفع آسیب‌های احتمالی حادث شده از این بیماری، شاهد کاهش توان مادی کشور خواهیم بود.


وی افزود: از سویی دیگر بسیاری از پروژه‌ها به اجبار غیر فعال شده و اینکه چه زمان فعالان اقتصادی مجددا بدون احساس خطر قادر به حضور در محل فعالیت خود هستند نیز مشخص نیست.


رئیس هیئت مدیره "استصنا" خاطر نشان کرد: وضعیت موجود بر پروژه ها، جریان مالی و ارتباطی دولت و گردش تغییرات مملکت تاثیرگذاشته و نسبت به سالی که در آن هستیم خوشبین نبوده و به نظر می‌رسد سال اقتصادی خوبی در پیش نخواهیم داشت.

کد خبر: 95410
تاریخ: 1399/01/19 - 22:01
منبع: بورس نیوز

سیروس تالاری  استصنا  تحریم  بیماری کرونا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

چالش آب و ضرورت اصلاح الگوی مصرف در بخش معدن

می متالز - آمارهای وزارت نیرو نشان می‌دهد میانگین مصرف آب در کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود ۱۲ درصد افزایش داشته است که بخشی از آن به بخش صنعت و معدن تعلق دارد.
 مدیر عامل بانک ایران زمین گفت:

حفظ سلامت مشتریان و کارکنان اولویت اول بانک ایران زمین است

می متالز - مدیرعامل بانک ایران زمین، ضمن بازدید از تعدادی از شعب استان تهران از همکاران این شعب با توجه به شرایط سخت ارائه خدمت در دوران کرونا تقدیر و تشکر کرد.
 با اجرای طرح پایش محقق شد؛

بهره‌برداری از ۳.۲ میلیارد دلار طرح در بخش معدن

می متالز - مدیر روابط عمومی سازمان ایمیدرو اعلام کرد: پیاده‌سازی سیاست پایش در این سازمان امکان بهره‌برداری از ۳.۲ میلیارد دلار طرح در سال گذشته را فراهم ساخت و امسال نیز این روند تداوم دارد.
 

کلیات طرح عرضه نفت در بورس انرژی تصویب شد

می متالز - رئیس جمهور از تصویب کلیات طرح فروش داخلی نفت و عرضه آن در بورس انرژی در جلسه روز گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا خبر داد.
 امام جمعه شهرستان مبارکه:

ادامه تولید و توسعه های فولاد مبارکه در شرایط سخت تحریم با ارزش تر است

می متالز - در شرایط سخت تحریم و شیوع ویروس کرونا که بسیاری از مشاغل، کسب و کارها، درآمدها و توسعه با مشکلات جدی مواجه شده است و این که در فولاد مبارکه تولید و توسعه ها همچنان به قوت خود باقی مانده بسیار با ارزش است. وگرنه درشرایط عادی بسیاری از افراد و سازمان ها می توانند کار همیشگی خود را ادامه دهند.
 درپی انتشار تصاویری از پارکینگ ایران خودرو در شبکه های اجتماعی اعلام شد :

تجاری سازی ۳۵ هزار دستگاه خودرو در تعطیلات تابستانی ایران خودرو

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: با حمایت وزارت صمت، گمرک و همکاری زنجیره تامین در هفته آینده هم زمان با تعطیلات تابستانی این خودرو ساز ، تکمیل و تجاری سازی ۳۵ هزار دستگاه از خودرو های دارای کسری در دستور کار قرار دارد .
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما