خبر
آهن و فولاد  

پیشرفت ۸۱ درصدی پروژه فولادسازی سفیددشت

می متالز - پروژه فولادسازی سفیددشت با ۸۱درصد پیشرفت فیزیکی به عنوان پیشتاز طرح‌های فولادی هفتگانه کشور قرار در حال اجراست.

به گزارش می متالز، مدیرعامل فولاد سفیددشت در حاشیه بازدید مسوولان اقتصادی چهارمحال و بختیاری از این واحد صنعتی ابراز امیدواری کرد: با حمایت‌های ایمیدرو، به منظور تحقق جهش تولید، واحد فولادسازی سفیددشت امسال به بهره‌برداری برسد.

محمود ارباب زاده بروجنی با اشاره به دستاورد رشد ۳۰درصدی راندمان این شرکت و تولید ۷۲۵هزار تُنی آهن اسفنجی گفت: امسال در راستای جهش تولید با تمرکز بر اهداف توسعه‌ای، تولید ۸۰۰هزار تُن آهن اسفنجی پیش بینی شده است.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۵۵هزار تُن آهن اسفنجی در این واحد صنعتی تولید شده است.

محمود ارباب زاده بروجنی همچنین گفت: بومی‌سازی سامانه تصفیه پسآب در دوران تحریم، توسط متخصصان ایرانی و برای نخستین‌بار در ایران عملیاتی شد.

ارباب زاده با بیان اینکه این سامانه به مدت سه ماه مورد بهره‌برداری قرارگرفته است گفت: با بومی‌سازی این سامانه، بیش از ۵۰ درصد صرفه‌جویی ارزی صورت گرفته است

سجاد رستمی، رییس سازمان صمت استان هم با اشاره به حمایت‌های انجام شده در خصوص صدور معافیت‌های لازم جهت تجهیزات مورد نیاز پروژه فولادسازی گفت: واحد فولادسازی این مجتمع هم اکنون ۸۱درصد پیشرفت فیزیکی دارد و چهار رکورد موفقیت آمیز در واحد احیای مستقیم این واحد صنعتی در سال رونق ثبت شده است.

معاون امور اقتصادی استاندار هم با ابراز رضایت از روند تولید و اجرای طرح‌های توسعه‌ای در فولاد سفید دشت از عملکرد شرکت در راستای اقدامات پیشگیرانه و حفظ فاصله اجتماعی در مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.

نصیری همچنین با خرسندی از تداوم تولید شرکت از روز‌های ابتدایی سال و با اجرای پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا، برتسریع در اجرای پروژه فولادسازی تاکید کرد.

معاون امور اقتصادی استاندار، رییس و معاونان صمت استان به منظور بازدید از روند طرح پایش فاصله گذاری هوشمند در واحد‌های صنعتی از فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری بازدید کردند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات 40 میلیون دلار کالا از شهرکرد / اولین محموله تولیدات پتروشیمی لردگان به ترکیه صادر شد

می متالز - مدیرکل گمرک چهارمحال و بختیاری در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان از صادرات 40 میلیون دلار کالا در 10 ماهه اول سال جاری از گمرک استان خبر داد.
 

نخستین محموله شرکت پتروشیمی لردگان ‌صادر شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت پتروشیمی لردگان هم ‌در چند روز گذشته اولین محموله خود را در کشور صادر کرده و امید است این روند ادامه یابد.
 رییس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:

ساخت نخستین خط آپ کست کشور در چهارمحال و بختیاری

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: متخصصان چهارمحال و بختیاری نخستین بار در کشور خطوط ریخته گری آپ کست را راه اندازی وروانه بازارهای داخلی و خارجی کردند.
 

۱۶ طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری افتتاح شد

می متالز - ۱۶ طرح صنعتی با اعتبار ۷۱ میلیارد تومان با حضور رییس خانه صنعت و معدن ایران روز شنبه همزمان با هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:

آغاز صادرات محصولات پتروشیمی شرکت کود شیمیایی اوره لردگان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از آغاز صادرات محصولات پتروشیمی شرکت کود شیمیایی اوره لردگان خبر داد.
 

تجلیل از 30 فعال برتر صنعت و معدن و 16 حامی حوزه صنعت، معدن و تجارت در چهارمحال و بختیاری

می متالز - آیین تجلیل از صنعت‌گران، معدن‌کاران و حامیان برتر صمت چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما