خبر
آهن و فولاد   ماشین آلات و تجهیزات متالورژی  

تعمیرات واگن شرقی کک و زغال واحد 2 با موفقیت انجام شد

می متالز - به همت تلاشگران شرکت و با توجه به نیاز باطری 3، تعمیرات واگن شرقی کک و زغال واحد 2 در شرایط ایمن به پایان رسید.

به گزارش می متالز، جواد نورمحمدی، مهندس ارشد مکانیک کک و زغال واحد 2 با اعلام این خبر، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی و مدیریت نت تجهیزات از 4 اسفند سال گذشته، تعمیرات واگن شرقی واحد 2 آغاز گردید که علی رغم تعطیلی پرسنل روزکار ذوب آهن به علت شیوع بیماری کرونا در سرعت این تعمیرات خللی به وجود نیامد و مطابق برنامه پیش بینی شده با موفقیت انجام شد.

وی افزود: اما با همت و پشتکار شبانه روزی پرسنل, تعمیرات متوقف نگردید و در تاریخ 19 اسفند 98، تعمیرات به پایان رسید و واگن الکتروز شرقی به بهره برداری رسید.

مهندس ارشد مکانیک کک و زغال واحد 2 به مزایای این تعمیرات پرداخت و گفت: نقاط قوت این تعمیرات نوسازی و تقویت شاسی اصلی واگن بود که برای اولین بار صورت گرفت. این واگن اوکراینی از سال 91 مورد بهره برداری قرار گرفته بود و نیاز بود تعمیرات آن انجام شود. این تعمیرات باعث شد طول عمر مکانیزم حداقل به میزان سه سال افزایش یابد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پوشش بیماری کرونا در بیمه میهن

می متالز - بیمه میهن در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی و با هدف کاهش نگرانی‌های جامعه در مورد بیماری کرونا و حمایــت از بیمه‌گذاران، بیماری کرونا را در بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری خود (میهن حامی) تحت پوشش قرار داده و هزینه‌های بستری و درمان این بیماری را جبران می‌کند.
 

پیشگامی صاحبان صنایع در مسیر توسعه صنعتی استان آذربایجان شرقی/ تقدیر از صاحبان صنایع در مقابله با بیماری کرونا

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از تلاش های جامعه صنعتی استان در سال جهش تولید، از صاحبان صنایع به عنوان پیشگامان مسیر توسعه صنعتی استان یاد کرد.
 در راستای تعهد به مسوولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه صورت گرفت:

1600 دستگاه تبلت هدیۀ فولاد مباركه به دانش‌آموزان كم‌بضاعت اصفهان

می متالز - شرکت فولاد مبارکه در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی خود و با توجه به شرایط ویژۀ آموزشی ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور، 1600 دستگاه تبلت دانش‌آموزی تأمین و در بین دانش‌آموزان مناطق محروم و کم‌برخوردار توزیع کرد.
 تیم ممیزی شرکت SGS سوئیس اعلام کرد:

فولاد مباركه موفق به تمدید و صدور مجدد همۀ استانداردهای مدیریتی شد

می متالز - جلسۀ اختتامیه ممیزی خارجی استانداردهای یکپارچه مدیریتی شرکت فولاد مبارکه با حضور شورای معاونان و مدیران ارشد این شرکت روز چهارشنبه 5 آذر برگزار شد و در نهایت با توجه به گزارش ارائه‌شده از سوی تیم ممیزی شرکت SGS، فولاد مبارکه موفق به تمدید و صدور مجدد همۀ استانداردهای مدیریتی گردید.
 

تعطیلی ۱۵ روزه بازار آلومینیوم ایران

می متالز - درپی گسترش بیماری کرونا و رشد مبتلایان و تلفات این بیماری ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم بر تعطیلی دو هفته ای اصناف غیرضرور را تصویب کرد، لذا طبق ابلاغ فرمانداری و اتاق اصناف کلیه واحدهای صنف آلومینیوم در مناطق قرمز از روز شنبه اول آذر به مدت ۱۵ روز تعطیل خواهند بود.
 

تامین برنامه‌های معیشتی از محلی غیر از منابع بانک مرکزی

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی به ارائه توضیحاتی درخصوص محل تامین برنامه‌های معیشتی دولت پرداخت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما