خبر
آهن و فولاد   ماشین آلات و تجهیزات متالورژی  

تعمیرات واگن شرقی کک و زغال واحد 2 با موفقیت انجام شد

می متالز - به همت تلاشگران شرکت و با توجه به نیاز باطری 3، تعمیرات واگن شرقی کک و زغال واحد 2 در شرایط ایمن به پایان رسید.

به گزارش می متالز، جواد نورمحمدی، مهندس ارشد مکانیک کک و زغال واحد 2 با اعلام این خبر، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی و مدیریت نت تجهیزات از 4 اسفند سال گذشته، تعمیرات واگن شرقی واحد 2 آغاز گردید که علی رغم تعطیلی پرسنل روزکار ذوب آهن به علت شیوع بیماری کرونا در سرعت این تعمیرات خللی به وجود نیامد و مطابق برنامه پیش بینی شده با موفقیت انجام شد.

وی افزود: اما با همت و پشتکار شبانه روزی پرسنل, تعمیرات متوقف نگردید و در تاریخ 19 اسفند 98، تعمیرات به پایان رسید و واگن الکتروز شرقی به بهره برداری رسید.

مهندس ارشد مکانیک کک و زغال واحد 2 به مزایای این تعمیرات پرداخت و گفت: نقاط قوت این تعمیرات نوسازی و تقویت شاسی اصلی واگن بود که برای اولین بار صورت گرفت. این واگن اوکراینی از سال 91 مورد بهره برداری قرار گرفته بود و نیاز بود تعمیرات آن انجام شود. این تعمیرات باعث شد طول عمر مکانیزم حداقل به میزان سه سال افزایش یابد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید کنسانتره در شرکت گهرروش سیرجان به مرز ۱۸میلیون تن رسید

می متالز - به گفته مدیرعامل شرکت گهرروش سیرجان با تلاش و همت مهندسین بومی خط تولید کنسانتره بازیابی هماتیت با تولید سالیانه یک میلیون تن راه اندازی شده و در نتیجه میزان تولیدی این ماده معدنی به مرز ۱۸میلیون تن رسید.
 به همت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شورای فرهنگ عمومی سیرجان؛

هشتمین دوره مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه برگزار می‌شود

می متالز - مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه، امسال برای هشتمین سال متوالی با همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیرجان برگزار می‌شود.
 

افزایش ۱۰۲ درصدی ارزش ریالی صادرات در گمرک تمرچین

می متالز - ناظر گمرکات آذربایجان غربی از افزایش ۱۰۲ درصدی ارزش ریالی صادرات در گمرک تمرچین خبر داد و گفت: در راستای شیوع بیماری کرونا و به دنبال آن بسته بودن مرزهای مشترک با ترکیه، عملا گمرک بازرگان نقش چندانی در مبادلات تجاری ندارد ولی گمرک تمرچین طی این مدت فعال بوده و مبادلات نیز از طریق این گمرک انجام می‌شود.
 براساس تصمیمات مجمع به تصویب رسید

تقسیم ۲۴۱۳ ریالی سود به ازای هر سهم مس باهنر

می متالز - مجمع عمومی سالانه مس باهنر به‌دلیل انتقال دفتر مرکزی به محل مجتمع، برای نخستین بار در کرمان و در محل این شرکت با حضور ۷۸ درصد سهامداران تشکیل شد.
 

فاز نخست طرح فولاد قاینات امسال به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران گفت: با توجه به شرایط موجود و پیگیری‌هایی که انجام شده در ۳ ماه آینده فاز نخست طرح فولاد قاینات که پیشرفت خوبی هم داشته است به بهره‌برداری می‌رسد.
 تازه ترین شماره «سفیر» را بخوانید

دویست و هفتاد و دومین شماره «سفیر» بانک ملی ایران منتشر شد.

می‌متالز - به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، پرونده این شماره از نشریه داخلی بانک به موضوع کرونا و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع یا مقابله با این بیماری پرداخته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما