خبر
ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی   خودرو  
در جلسه راهبردی برنامه ریزی و توسعه معاونت راهداری استان اصفهان انجام شد:

تعیین نقشه راه شهرستان های خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر ،مبارکه و شهرضا

می متالز - جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهداری جهت اجرای برنامه های راهبردی شهرستان های خمینی شهر، نجف آباد، مبارکه، شهرضا و شاهین شهر ومیمه برگزار شد.

به گزارش می متالز، معاون راهداری استان اصفهان در این جلسه که با حضور کلیه روسای ستادی معاونت راهداری و روسای شهرستان های خمینی شهر، نجف آباد، مبارکه، شهرضا و شاهین شهر ومیمه برگزار شد، از اقدامات انجام شده در تمام شهرستان های استان در سال گذشته و به ویژه در نوروز سال جاری با وجود شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

فرزاد دادخواه خاطرنشان کرد: راهداری اداره ای عملیاتی و خدماتی است که هیچگاه از حرکت باز نمی ایستد و در هنگام بروز بحران بیش از هر زمان دیگری فعالیت می کند.

وی از روسای ستادی و شهرستانی خواست در سال جدید ضمن بهره گیری از ظرفیت های نیروی انسانی و ماشین آلات راهداری برای انجام پروژه های جدید، نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام اقدام کنند.

در ادامه جلسه، وضعیت این شهرستان ها از لحاظ نیروی انسانی، ماشین آلات، بدهی ها و پروژه های نیمه تمام مورد بررسی قرار گرفت.

روسای این شهرستان ها مکلف شدند ضمن ارسال لیست پروژه های اولویت دار سال جاری، عملیات اجرایی اصلاح اساسی محورهای منتخب با عنوان "راهداری محوری با هدف راه ایمن "را آغاز کنند.

در این جلسه همچنین برتکمیل پروژه های نیمه تمام و  اهتمام جدی برای رفع نقاط حادثه خیز استان اصفهان تاکید شد.

انجام سرویس به موقع ماشین آلات راهداری سراسر استان، آموزش رانندگان و کارشناسان ماشین آلات، مدیریت هزینه ها و نیروی انسانی از اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هپکو از بن بست خارج می‌شود؟

می متالز - استاندار استان مرکزی گفت: شرکت هپکوی اراک در صورتی که به تعهدات خود در خصوص سفارس ساخت ماشین آلات راهداری عمل کرده و خوش قولی کند از بن بست خارج خواهد شد.
 

حقوق‌های نجومی در شرکت‌های نسل ۲ و ۳

می متالز - رئیس دیوان محاسبات گفت: حقوق‌های نجومی در شرکت‌های نسل ۲ و ۳ که چتر نظارتی دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور بر آنها نیست وجود دارد.
 واکنش سیدمهدی مقدسی به اعتراضات و نارضایتی های کارکنان شرکت هپکو:

شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه وارد عمل شده و به فوریت تشکیل جلسه دهد/ دولت برای خریدار هپکو مشوق هایی درنظر بگیرد/ در واگذاری ها به اهلیت خریدار توجه شود

می متالز - نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان گفت: متاسفانه علی رغم پیگیری ها و نامه نگاری های متعدد و همچنین بازدید رئیس جمهور و برخی از وزرای ایشان از شرکت هپکو همچنان دغدغه و نگرانی کارگران این واحد تولیدی در زمینه تعیین تکلیف سهامدار، توقف تولید و عدم پرداخت حقوق پابرجاست بطوری که امروز بار دیگر شاهد تجمع اعتراضی عزیزان زحمتکش این کارخانه بودیم.
 

هپكو را دریابیم

می متالز - واحد تولیدی، صنعتی هپكوی اراك كه پس از ركودی حدود 2 ساله در خرداد ماه سال گذشته با تغییر كادر مدیریتی از سوی سازمان خصوصی سازی به رونق نسبی رسیده بود، اكنون به دلیل برخی تنگناهای مختلف و برای تحقق شعار «رونق تولید» نیازمند حمایت مسئولان است.
 در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان

طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی درحال پیگیری

می متالز - به گفته رییس مجلس طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی حذف نشده و در حال پیگیری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما