جستجوی اخبار
معاون شهرسازی و معماری اصفهان :

باید نگاه توسعه ای داشته باشیم

27 شهریور 1398 ساعت 18:00
می متالز - معاون شهرسازی و معماری اصفهان گفت: اصفهان جزو شهرهای تمدن سازی است که سه دوره پایتخت بوده و به همین خاطر باید از فضای رشد گونه فیزیکی فاصله بگیریم و نگاه توسعه ای داشته باشیم.
معاون امور اقتصادی استاندار اصفهان عنوان کرد:

لزوم کمک همه دستگاه‌ها به رونق تولید

27 شهریور 1398 ساعت 17:51
می متالز - معاون امور اقتصادی استاندار اصفهان با تأکید بر لزوم کمک همه دستگاه‌ها به رونق تولید در استان گفت: همه سازمان ها باید کمک کنند تا تولیدی پر رونق در سالی که به این نام است داشته باشیم.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر اصفهان :

صنعت ساختمان یکی از مهمترین صنایع دنیا است

27 شهریور 1398 ساعت 17:45
می متالز - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر اصفهان از صنعت ساختمان به عنوان یکی از مهمترین صنایع دنیا نام برد.
فولادگر:

مجلس از تولید کنندگان حمایت می کند

27 شهریور 1398 ساعت 17:40
می متالز - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با مرکز پژوهش های مجلس طی جلساتی ۷ موضوع مربوط به تولید را بررسی کرده ایم و هفته آتی در مجلس راهکارها اعلام می شود تا صندوقی ایجاد شود تا از کسانی که تولید کننده هستند و به نحوی از امکانات دولتی استفاده می کنند مورد حمایت واقع شوند.

آخرین قیمت کارخانه و بازار ۲۰ خودرو با کاهش ۳ میلیونی جک S۵

27 شهریور 1398 ساعت 15:15
می متالز - آخرین بررسی قیمت کارخانه و بازار ۲۰ محصول چند خودروساز نشان می دهد، قیمت جک S۵ با کاهش ۳ میلیون تومانی در بازار ۲۶۰ میلیون تومان شده است.

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت بانک + سهام بانک پاسارگاد و زیرمجموعه ایران خودرو

27 شهریور 1398 ساعت 15:11
می متالز - پیش بینی وضعیت شاخص بانکی، سهام بانک پاسارگاد و گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو توسط یک کارگزاری تحلیل تکنیکال شد.

فهرست صف خرید و فروش ۵۵ سهم در مرحله پیش گشایش امروز بازار

27 شهریور 1398 ساعت 15:09
می متالز - با آغاز معاملات آخرین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، ۳۴ سهم دارای صف خرید و ۲۱ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
فولادگر تشریح کرد:

صادرات سنگ ‌آهن در چه شرایطی مانعی ندارد؟

27 شهریور 1398 ساعت 15:03
می متالز - رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی می‌گوید صادرات بیش از اندازه سنگ آهن، برخی واحدهای تولید فولاد را با کمبود مواد اولیه روبه رو کرده است.
توسط هیات مقررات‌زدایی:

معافیت جدید مالیاتی برای واردات کالاهای اساسی تصویب شد

27 شهریور 1398 ساعت 14:57
می متالز - هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، بخشنامه اعطای معافیت از پرداخت مالیات ۴ درصدی علی الحساب واردات را به تصویب رساند.
کارشناس صنعت:

مازاد ۲۰ میلیون تنی سیمان و عدم صادرات منجر به ارزان فروشی شد

27 شهریور 1398 ساعت 14:54
می متالز - کارشناس صنعت سیمان با اشاره به مشکل مازاد ۲۰ میلیون تنی و نبود ترمینال های صادراتی گفت: تولیدکننده مجبور است محصول را ارزان تر در بازارهای صادارتی فروخته و حتی حجم را کاهش دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما