تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۲:۴۳
کد خبر: ۱۵۵۴۱۸
یک تحلیلگر مسائل اقتصادی:
می متالز - یک تحلیلگر مسائل اقتصادی با اشاره به دوگانگی قدرت بین جناح‌های مختلف سیاسی گفت: مخالفین دولت از هر فرصتی برای کاهش اعتبار دولت استفاده کرده و برخی نمایندگان نیز در این راستا از حق نظارتی خود (تحقیق و تفحص) استفاده کرده‌اند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که طرح تحقیق و تفحص مجلس از شرکت فولاد مبارکه کاملا موضوعی بین جناح‌های سیاسی بوده که نتیجه آن به نفع مردم نیست.
طرح تحقیق و تفحص مجلس از فولاد مبارکه یک موضوع جناحی است

به گزارش می متالز، محمود جامساز با اشاره به تحریم‌های حداکثری ترامپ علیه ایران و تحریم چندباره شرکت فولاد مبارکه گفت: ترامپ در آخرین لحظه‌های ریاست جمهوری خود در راستای افزایش تحریم‌ها، مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه را تحریم کرد. این تحریم‌ها باعث می‌‍‌شود روابط تجاری ما روز به روز کاهش یافته و تجارت خارجی غیر نفتی به شدت افت و صادرات و واردات کم شود. فولاد مبارکه یک بنگاه‌ تولیدی عظیم است که می‌توانست برای کشور ارزآوری داشته باشد. تحریم بر اقتصاد کشور فشار وارد کرده و این امر  بر معیشت و  زندگی روزمره مردم تاثیر گذاشته، دولت از جهت کمبودهای ناشی از فروش نفت مستاصل شده و درآمد ارزی به شدت کاهش یافته است.

وی ادامه داد: فولاد مبارکه اگر چه در شرایط تحریم صدمه دیده‌ اما در صادرات غیر نفتی  نقش اساسی داشته باشند.

جام ساز با اشاره به دوگانگی قدرت بین جناح‌های مختلف سیاسی گفت: مخالفین دولت از هر فرصتی برای کاهش اعتبار دولت استفاده کرده و برخی از نمایندگان نیز در این راستا از حق نظارتی خود (تحقیق و تفحص) استفاده کرده‌اند.

پرطرفدارترین عناوین