تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۱:۰۴
کد خبر: ۱۵۵۴۲۶
سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت:
می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت در آیین معارفه خود گفت: امیدوارم بتوانیم با همکاری همه اساتید و دست‌اندرکاران بخش معدن شرایطی را فراهم کنیم که این حوزه سیر صعودی را همچون گذشته طی کند و به آن جایگاهی که لیاقت آن را در کشور دارد، برسد.
امور معادن باید همچون گذشته سیر صعودی را طی کند/ ایثار و از خودگذشتگی هنگام حوادث در بخش معدن جلوه‌گر می‌شود

امور معادن باید همچون گذشته سیر صعودی را طی کند/ ایثار و از خودگذشتگی هنگام حوادث در بخش معدن جلوه‌گر می‌شود

به گزارش می متالز، اردشیر سعدمحمدی در آیین معارفه خود به عنوان سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت با تشکر از زحمات داریوش اسماعیلی، معاون پیشین امور معدنی اظهار داشت: ابتدا اجازه می‌خواهم از آقای رزم‌حسینی، وزیر صمت به جهت محبت و اعتمادی که به بنده دارند، کمال تشکر را داشته باشم.

وی افزود: هر روز که از شروع کارم می‌گذشت احساس می‌کردم که باید بیشتر یاد بگیرم و این حس و حال در طول این مدت ۳۰ سال هر روز شکل و شمایل جدیدتری به خودش گرفت. خاطرات تلخ و شیرین بسیار زیادی از معادن دارم.

سعدمحمدی ادامه داد: شاید در اکثر حوادث معدنی زغال‌سنگ حضور داشتم. چیزی که این بخش را برای من جذاب می‌کند، ایثار و از خودگذشتگی در زمان حوادث در بخش معدن است که در لحظه بحران و حادثه، فرد به فکر نجات همکارش است و می‌داند که ممکن است جانش را هم از دست دهد. بارها و باها شاهد این رخداد بوده‌ام.

وی اضافه کرد: از خدا می‌خواهم که با همت و تلاش و با یک عشق الهی در کنار تمام کسانی که در بخش معدنی فعالیت و کار می‌کنند و لذت می‌برند بتوانم قدم کوچکی برای ارتقای این بخش بردارم.

سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت خاطرنشان کرد: این بزرگ‌ترین آرزوی من است. امیدوار هستم بتوانیم با همکاری همه اساتید و دست‌اندرکاران بخش معدن شرایطی را فراهم کنیم که این حوزه سیر صعودی را همچون گذشته طی کند و به آن جایگاهی که لیاقت آن را در کشور دارد، برسد.

سعدمحمدی در پایان مطرح کرد: خانواده معدن این لیاقت را دارند تا خود را در عرصه اقتصادی به نمایش بگذارند.