تاریخ: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۸:۱۳
کد خبر: ۱۵۹۹۵۸
با موافقت شورای مدیریت فعالیت‌های دانش‌بنیان؛
می متالز - جلسه دفاع از طرح سراهای نوآوری کاشی و سرامیک میبد و طرح سرای نوآوری فولاد، زنجیره تأمین و صنایع وابسته واحد سیرجان با حضور اعضای شورای مدیریت فعالیت‌های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
مجوز تأسیس سرای نوآوری فولاد صادر شد/ موافقت مشروط با تأسیس سرای نوآوری کاشی و سرامیک

به گزارش می متالز، جلسه دفاع از طرح سراهای نوآوری کاشی و سرامیک میبد و طرح سرای نوآوری فولاد، زنجیره تأمین و صنایع وابسته واحد سیرجان با حضور روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون تحقیقات فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، وحید ضرغامی، قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه، قباد بهزادی‌پور، مدیرکل اداره کارآفرینی و مراکز رشد دانشگاه، علی رئیس‌پور، مدیرکل اداره ایجاد توسعه آموزش‌های فناوری و خلاقیت دانشگاه، لاله ملک‌نیا، مدیرکل کانون‌های دانشگاه، صنعت و جامعه دانشگاه، محمدجواد صدری‌مهر، مدیرکل اداره تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه و غلامزاده، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه و همچنین مدیران واحدهای دانشگاهی سیرجان و میبد عصر امروز به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

سراهای نوآوری طرح‌های خود را در چهار بخش برنامه شتابدهی و آموزش فناوری، مرکز رشد، تجاری‌سازی و همچنین برنامه‌ریزی‌های مالی ارائه کرده و توانمندی‌های واحدها در این بخش‌ها تبیین شد.

در این جلسه صدور مجوز تأسیس برای سرای نوآوری فولاد، زنجیره تأمین و صنایع وابسته واحد سیرجان از سوی شورای مدیریت فعالیت‌های دانش‌بنیان صادر شد.

همچنین با کلیت تأسیس سرای نوآوری کاشی و سرامیک واحد میبد نیز موافقت شد، اما ارائه مجوز اصولی به این سرای نوآوری، به تصحیح اسناد پیش‌بینی مالی و تأیید معاونت منوط شد که موارد مدنظر باید طی دو هفته آینده اصلاح و ارائه شود.

پرطرفدارترین عناوین