تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۵:۴۴
کد خبر: ۱۶۰۷۰۸
فردا، ۲۷ بهمن؛
می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردا، ۲۷ بهمن، برای پاسخگویی درباره آخرین وضعیت هپکو در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس حضور می‌یابد.
وزیر تعاون به سوالات نمایندگان مجلس درباره هپکو پاسخ می‌دهد

به گزارش می متالز، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فردا، ۲۷ بهمن در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی شرکت می‌کند تا به نمایندگان درباره آخرین وضعیت هپکو گزارش دهد.

این خبر را محمدحسن آصفری، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در اختیار رسانه‌ها قرار داده و گفته است که شریعتمداری برای پاسخ به سوال وی درباره تعهدات خود نسبت به ساماندهی وضعیت شرکت هپکو در مجلس حضور می‌یابد.

وزیر تعاون هفته گذشته در حساب توئیتری خود خبر از موافقت وزیر اقتصاد با تهاتر بدهی‌های هپکو و ابلاغ دستور آن به سازمان خصوصی سازی را اعلام کرده بود. در ۲۰ بهمن نیز جلسه‌ای با حضور نمایندگان اراک در مجلس شورای اسلامی و استاندار مرکزی در دفتر وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شده بود و مسوولان استانی اخبار خوبی از این جلسه ارائه کرده بودند، با این حال همچنان مساله تهاتر بدهی‌های هپکو در هاله‌ای از ابهام است. مسوولان دولتی و استانی درباره جزییات این موضوع اطلاعی نمی‌دهند.

از سوی دیگر، کارگران هپکو در اعتراض به اینکه مسوولان وعده‌های خود را عملی نمی‌کنند، روز گذشته زیر پل شهید بختیاری اراک تجمع کردند.

پرطرفدارترین عناوین