تاریخ: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۳:۴۴
کد خبر: ۱۶۲۵۴۵
در نشست هم‌اندیشی مدیران و روسای شعب این بانک تاکید شد:
می متالز - مدیرعامل بانک دی با اشاره به دریافت موافقت بانک مرکزی با افزایش سرمایه بانک و تلاش برای اخذ مجوز سازمان بورس در همین راستا گفت: با ثبت نهایی افزایش سرمایه در آینده نزدیک، انتظار طولانی‌مدت سهامداران و کارکنان برای افزایش سرمایه، به‌زودی محقق می‌شود.
به‌زودی انتظار سهامداران بانک دی برای افزایش سرمایه محقق می‌شود

نشست هم اندیشی مدیران و روسای بانک دی+بورس نیوز

به گزارش می متالز، برات کریمی در نشست هم‌اندیشی مدیران و رؤسای شعب بانک دی که امروز با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی در سالن تلاش برگزار شد، با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا طی یک سال گذشته تبعات مختلفی بر اقتصاد گذاشته، اظهار کرد: متأسفانه این بیماری نه تنها به کسب‌وکار‌های خرد ضربه زد، بلکه کل اقتصاد کشور را نیز متأثر کرد. همچنین این ویروس بسیاری از کارکنان بانک‌ها را نیز درگیر کرد و باعث درگذشت تعداد قابل توجهی از آن‌ها شد که یادشان همیشه در دل ما زنده است.

وی با اشاره به افزایش فشار ناشی از اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشورمان در سال جاری همزمان با فشار ناشی از شیوع بیماری کرونا، افزود: ایجاد نوسان در نرخ سهام بانک‌ها و نیز افزایش نرخ سود بازار بین بانکی از نتایج شرایط پیش‌آمده بود که امیدواریم در سال آینده این وضعیت بهبود یابد.

مدیرعامل بانک دی در ادامه به تشریح شاخص‌های بهبودیافته این بانک در سال جاری پرداخت و ادامه داد: کاهش شدید NPL و زیان‌انباشته و افزایش بهبود کیفیت خدمات بانکی از مهم‌ترین اقدامات صورت‌گرفته است.

کریمی خاطرنشان کرد: وصول مطالبات غیرجاری، فروش اموال مازاد و مدیریت هزینه‌ها به صورت جدی در حال پیگیری بوده و بخش قابل توجهی از این پروژه‌ها انجام شده است.

وی حرکت به سمت صفر شدن زیان‌انباشته و سودآوری را هدف نهایی بانک خواند و بیان کرد: امیدوارم با تلاش همه کارکنان، بانک دی به زودی به جایگاه واقعی خود در نظام بانکی کشور برسد.

مدیرعامل بانک دی همچنین با تأکید بر لزوم خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مشتریان به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران، آن‌ها را سرمایه‌های واقعی بانک خواند و از تلاش‌های انجام شده در شعب به منظور جلب رضایت حداکثری ذی‌نفعان قدردانی کرد.