تاریخ: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۶:۲۰
کد خبر: ۱۶۲۵۶۸
مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی خبر داد:
می متالز - مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به اینکه ۴۹ میلیون نفر در کشور سهام عدالت دارند، اظهار کرد: از این تعداد ۳۰میلیون نفر سهامدار غیرمستقیم هستند.
انتخاب روش مستقیم سهام عدالت توسط ۱۹ میلیون نفر

به گزارش می متالز، محمدرضا پوررضایی، مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به اینکه ۴۹ میلیون نفر در کشور سهام عدالت دارند، اظهار کرد: از این تعداد ۳۰میلیون نفر سهامدار غیرمستقیم هستند.

وی افزود: از مجموع ۴۹ میلیون نفری که در کشور دارنده سهام عدالت هستند ۳۰ میلیون نفر روش غیرمستقیم و ۱۹ میلیون نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند.

 مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به برگزاری مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری در سراسر کشور ادامه داد: این مجمع بیستم اسفندماه برای ۳۰ میلیون نفر از دارندگان سهام عدالت در ۳۱ شرکت سرمایه‌گذاری کشور برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مدیریت سرمایه آن دسته از افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند به شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سپرده می‌شود.

پوررضایی با اشاره به تغییر ماهیت شرکت‌های تعاونی استان‌ها گفت: این شرکت‌ها در حال حاضر به‌عنوان شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی محسوب می‌شوند و دیگر در قالب شرکت‌های تعاونی هیچ‌گونه فعالیتی ندارند.