تاریخ: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۳:۴۱
کد خبر: ۱۶۲۵۸۰
می متالز - قرعه‌کشی سیزدهمین فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو دیروز با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و منتخبان این طرح مشخص شدند. ‌در سیزدهمین فروش فوق‌العاده این گروه صنعتی ۶ محصول ۲۰۶ صندوق‌دار، پژو پارس بنزینی، سمند ال.‌ایکس، سورن‌پلاس، رانا پلاس و دنا پلاس با زمان تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شد. نتایج قرعه‌کشی و اسامی منتخبان، پس از تایید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای نظارتی در سایت فروش ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت.
اعلام برندگان سیزدهمین قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو

به گزارش می متالز، همچنین پیامک برای برندگان ارسال خواهد شد، با این حال مشتریان نتایج را از طریق سایت پیگیری کنند. منتخبان چهار روز مهلت دارند تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو براساس بخشنامه فروش اقدام کنند و در صورت عدم واریز نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

بررسی آمارهای منتشرشده سامانه کدال حاکی از تولید ۳۸۸هزار و ۹۴دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو از ابتدای امسال تا پایان دی‌ماه است.

برپایه این آمارها، تا پایان دی‌ماه ۲۸۰هزار و ۱۵۳دستگاه در گروه پژو، ۴۴هزار و ۵۰۷دستگاه در گروه سمند، ۱۰هزار و ۹۱ دستگاه رانا و ۴۵ هزار و ۵۰۳دستگاه دنا در ایران‌خودرو تولید شد.

در مدت یادشده، این گروه صنعتی همچنین موفق به تولید ۹۴ دستگاه دانگ‌فنگ، سه هزار و ۲۰۲ دستگاه هایما، چهار هزار و ۳۱۱ دستگاه در گروه وانت و سایر محصولات و ۱۸۱ دستگاه پژو ۲۰۰۸ شد.

در این آمار، تولید ۵۲ دستگاه تارا به عنوان خودروی نوبرانه این گروه صنعتی نیز مشاهده می‌شود.