تاریخ: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۰۲:۱۵
کد خبر: ۲۰۰۰۵۸
‌می‌متالز - مراسم معارفه دکتر محمد مهدی مستقیمی مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی ریز در محل سالن کنفرانس مجتمع برگزار گردید.

به گزارش می‌متالز، دکتر مستقیمی در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته در طرح فولاد غدیر نی ریز در سنوات گذشته تا کنون توسط مدیران، کارکنان و کارگران زحمتکش و خدوم مجتمع اظهار داشتند: احداث خطوط تولیدی احیاء و طرح توسعه فولادسازی که از پیشرفت مناسبی نیز برخوردار است، مرهون تلاش‌های صورت گرفته از سوی مدیران عامل سابق مهندس خادمی، مهندس نظری و مهندس زاهدیان و همچنین کارکنان، کارگران و تکنسین‌های زحمتکش این مجتمع بوده و می‌بایستی در ادامه این راه تلاش‌های مضاعفی برای تکمیل طرح‌های توسعه بعمل آید.

تهیه طرح جامع توسط مجتمع، تسریع در تکمیل و راه اندازی کارخانه فولادسازی، فعال سازی هرچه سریعتر طرح گندله سازی، توجه ویژه به نظام خدمات رفاهی پرسنل، کاهش هزینه‌های غیرضروری، افزایش راندمان و ارتقاء سطوح بهره وری، نظم سازمانی و برنامه محوری از جمله سرفصل‌های مورد اشاره دکتر مستقیمی برای حصول موفقیت و دستیابی به اهداف سازمانی و راهبردی مجتمع بود.

در پایان به پاس تلاش‌های صورت گرفته در واحد احیاء و دستیابی به رکورد تولید سالیانه بالاتر از ظرفیت اسمی مجتمع، مقرر گردید به تمامی پرسنل مجتمع پاداش بهره وری و راندمان تولیدی اختصاص یابد.

بازدید از واحد احیاء، طرح فولادسازی، محل اختصاص یافته به طرح گندله سازی، طرح احداث کارخانه تولید آهک از سایر برنامه‌های حضور ایشان در مجتمع بود.

مراسم معارفه مدیرعامل جدید فولاد غدیر نی ریز برگزار گردید

مراسم معارفه مدیرعامل جدید فولاد غدیر نی ریز برگزار گردید