تاریخ: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۰۰
کد خبر: ۲۰۳۴۶۳
‌می‌متالز - سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان گفت: سایپا تیم خیلی خوبی است و جوان‌های خوبی دارد که با انگیزه هستند.

به گزارش می‌متالز، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان درباره دیدار سپاهان با سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا سال ۱۴۰۰ را خدمت همه مردم کشورم تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوبی برای آن‌ها باشد و این مریضی از بین برود تا همه بتوانند لبخند بزنند و از زندگی شان لذت ببرند. امیدوارم همه در سال جدید خوب، خوش و سلامت باشند.

وی افزود: واقعیت این است سایپا تیم خیلی خوبی است و جوان‌های خوبی دارد که با انگیزه هستند. شاید شرایط شان در طول فصل خیلی ایده آل نبوده است، اما دلیل بر این نمی‌شود که بازی راحتی داشته باشیم. واقعیت این است سایپا در نیم فصل اول هم نشان داد همیشه مقابل تیم‌های بزرگ فوتبال خیلی خوبی بازی کرده است و توانست از همه آن‌ها امتیاز بگیرد. حتی از خود ما در اصفهان امتیاز گرفت.

محرم نویدکیا ادامه داد: قطعا بازی خیلی سنگین و سختی داریم و بچه‌ها می‌دانند اگر خوب بازی نکنند و با تمرکز صددرصد وارد این مسابقه نشویم امکان دارد امتیاز نگیریم. به همین دلیل باید سایپا را خیلی دست بالا بگیریم. کادر فنی حریف در این یکی دو سال سعی کرده با جوان‌ها کار کند و این کار را خوب بلد است. این می‌تواند برای هر تیمی از جمله برای سپاهان خطرناک باشد. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام داده و از این مسابقه امتیاز کسب کنیم.

سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان درباره نفرات غایب سپاهان مقابل سایپا گفت: خدا را شکر محروم اخطاری نداریم، اما از لحاظ مصدومیت شایان مصلح را مانند چند هفته گذشته در اختیار نداریم. روی مچ محمدرضا خلعتبری هم دو روز قبل آسیبی ایجاد شد که امروز و فردا باید دید به کجا می‌رسد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

مطالب مرتبط