تاریخ: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۲۲
کد خبر: ۲۰۳۷۴۵
‌می‌متالز - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از عدم حصول جمع بندی در ستاد ملی کرونا برای لغو پرواز‌های ترکیه خبر داد.

به گزارش می‌متالز، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از عدم حصول جمع بندی در ستاد ملی کرونا برای لغو پرواز‌های ترکیه خبر داد.

حسن ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره نتیجه تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص پیشنهاد وزیر بهداشت مبنی بر لغو پرواز‌های ترکیه گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا فعلاً در خصوص لغو پرواز‌های ترکیه به جمع بندی نرسیده است.

او درباره اینکه آیا ممکن است این موضوع مجدد در ستاد کرونا مطرح شود؟، افزود: تاکنون درباره زمان طرح مجدد لغو پرواز‌های ترکیه، اظهار نظری به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال نشده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هر زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا به نتیجه رسیده و به ما ابلاغ کند، ما پرواز‌ها به ترکیه را متوقف می‌کنیم.

گفتنی است ۱۱ فروردین سعید نمکی وزیر بهداشت در نامه‌ای به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، خواستار لغو تردد‌های هوایی و زمینی «به» و «از» ترکیه شده بود.

این قرارگاه نتیجه بررسی‌های خود را ۱۴ فروردین به ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال کرد و این ستاد نیز دیروز ۱۵ فروردین در خصوص این درخواست وزیر بهداشت، به نتیجه نهایی دست نیافت.

منبع: پایگاه خبری اتاق ایران