تاریخ: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۱۶
کد خبر: ۲۰۴۲۷۱
‌می‌متالز - همزمان با تاکید ریاست محترم جمهور مبنی بر لزوم کمک به معیشت مردم با صدور کارت‌های اعتباری به تضمین وثایق سهام عدالت در جلسه امروز (۱۸ فروردین ماه) هیات دولت، بانک ملی ایران اعلام کرد متقاضیان این تسهیلات می‌توانند درخواست خود را در «نشان بانک» ثبت و آن را پیگیری کنند.

به گزارش می‌متالز، این بانک به عنوان یکی از بانک‌های پیشرو در صدور کارت‌های اعتباری، همواره در کنار مردم و برای کمک به بهبود معیشت آن‌ها گام برداشته و اکنون روند ثبت درخواست کارت اعتباری مبتنی بر سهام عدالت با قوت در جریان است.
متقاضیان این تسهیلات می‌توانند با مراجعه به «نشان بانک» در اپلیکیشن‌های ایوا، بله و شصت بانک ملی ایران، عملیات احراز هویت و ثبت تقاضای کارت اعتباری سهام عدالت را انجام دهند.
متقاضیان این خدمت در هیچ کدام از مراحل درخواست تسهیلات مربوطه به مراجعه حضوری به واحد‌های بانک نیازی نخواهند داشت.
ارزش این کارت اعتباری معادل ۵۰ درصد ارزش سهام عدالت در اختیار افراد است و متقاضیان دریافت این کارت‌ها می‌توانند اطلاعات لازم درباره نحوه دریافت و محل مصرف تسهیلات، چگونگی ثبت نام، مدارک لازم و ... را در سایت بانک ملی ایران مطالعه کنند.
مرکز ارتباط مردمی شرکت سداد با شماره تلفن ۰۲۱۸۳۳۸۶، مرکز ارتباط مردمی بانک ملی ایران با شماره تلفن ۰۲۱۶۴۱۴۰ و مرکز پشتیبانی اپلیکیشن ایوا با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۷۳۹۰۰۰ در شرکت پرداخت الکترونیک سداد نیز پاسخگوی متقاضیان هستند.

منبع: بانک ملی ایران

مطالب مرتبط