تاریخ: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۱۸
کد خبر: ۲۰۴۳۰۶
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در دیدار با استاندار
‌می‌متالز - مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: این باشگاه با بیش از دو هزار ورزشکار سازمان یافته همواره جزو برترین باشگاه‌های کشور بوده است.

به گزارش می‌متالز، در نشست استاندار اصفهان با اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به اینکه این باشگاه با بیش از ۷۰ سال سابقه در ۶۰ رشته ورزشی فعال است گفت: تقویت ورزش قهرمانی و توسعه ورزش همگانی در استان و کشور همواره از جمله برنامه‌های باشگاه فولادمبارکه است.
محمدرضا ساکت با بیان اینکه در کنار ورزش آقایان، به ورزش بانوان هم توجه ویژه شده گفت: در این سال‌ها بانوان هم حضور فعال داشته اند و صاحب عناوین کشوری و بین المللی هم شده اند.
وی به تکمیل ورزشگاه بزرگ نقش جهان هم اشاره کرد و گفت: این ورزشگاه ۷۵ هزار نفری بزرگترین ورزشگاه احداث شده بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کشور است که پس از سال‌ها انتظار تکمیل و در اختیار باشگاه سپاهان قرار گرفت.
سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان هم در این نشست مجتمع فولاد مبارکه سپاهان را مجموعه‌ای حامی ورزش دانست و افزود: استان اصفهان در حوزه زیرساخت‌های ورزشی وضعیت مناسبی ندارد.
محرم نویدکیا ابراز امیدواری کرد با کمک فولاد مبارکه و توجه استاندار به حوزه ورزش، شرایطی فراهم شود تا دهکده المپیک به مکانی مناسب و استاندارد برای ورزشی حرفه‌ای بدل شود.
استاندار اصفهان هم در این نشست با اشاره به اینکه زاینده رود و باشگاه سپاهان همواره دو موضوع مهم برای مردم اصفهان بوده گفت: سپاهان باید همیشه جزو برترین‌ها باشد و با تلاش دست اندرکاران، این باشگاه باید با تمام توان برای خدمت به مردم رو به جلو برود.
عباس رضایی افزود: امیدواریم باشگاه سپاهان بیشتر از گذشته به ورزش کارگری هم اهمیت دهد چراکه می‌تواند به تولید و صنعت هم کمک بیشتری کند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما اصفهان